18:30 20:00 20:00 18:30 20:00 20:00 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Intocht Sint Zondag 26 november a.s. zal de Sint (met zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysseisteyn. Om 14.45 uur zal hij door de fanfare op de Kievitsweg worden opgehaald. De route is als volgt: Puttenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein (langs de kerk), Puttenweg, Smelehof. De deuren zijn vanaf 14.45 uur open. Enkele opmerkingen - Er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten. - Mogen we in opdracht van de Hoofdpiet aan de kinderen (en ook hun ouders) vragen stil te zijn als de Sint aan het woord is, zodat hij voor iedereen in de zaal verstaanbaar is. - Mogen we iedereen vragen om niet te roken in de zaal. St. Nicolaasfeest Aan het St. Nicolaasfeest, de intocht en het bezoek aan de basisschool en de peuterspeelzaal, en de jaarlijkse organisatie van koninginnedag zijn nogal wat kosten verbonden. Daarom zullen de leerlingen van groep 8 binnenkort bij u aanbellen voor een financiële bijdrage aangaande beide feesten. Wij danken u bij voorbaat voor uw steun. Groepen 8 en 6 in Rabobank Maandag jl. zijn de groepen 8 en groep 6 tijdelijk verhuisd naar het voormalige Rabobank-gebouw. Wij zijn de firma Teunissen zeer erkentelijk voor deze oplossing van ons huisvestingprobleem. HOBBYCLUB BELANGRIJK. Maandag 27 nov. is er om 20.00u. in het gemeenschapshuis een vergadering U kunt zich dan opgeven voor de tentoonstelling op 10 december. Ook zal dan de indeling van de zaal bekend gemaakt worden. Bij te weinig belangstelling gaat de tentoonstelling niet door! Programma van 23 nov t/m 02 dec. Donderdag 23-nov. Donderdagavondgroep. Spokentocht Groep 7/8 Vrijdag 24-nov. Vrijdagavondgroep. Zaterdag 25-nov. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Mederwerkersgroep2. Donderdag 30-nov. Donderdagavodngroep. Suprise Groep 5/6 Vrijdag 01-dec. Vrijdagavondgroep. Zaterdag 02-dec. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroepl Check voor meer info www.jera70.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2