BS Sint Oda Pater Tulpstraat 1 te Ysselsteyn U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag 9 november tussen 17.00 en 19.00 bij de school, of uiterlijk vrijdag 10 november voor 09.00 uur. BasisschoolSt.-OdaOudervereniging Kledinqinzameling Op 9 en 10 november a.s. vindt weer een ktedinginzameling op de basisschool plaats. Hierbij treft u nogmaals alle informatie aan. Binnenkort houden wij weer een kledinginzameling. Doe mee en breng a.u.b. zoveel mogelijk kleding en schoenen (ook van familie en buren). De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school, aan het goede doel zijnde het Ronald Mc. Donald Kinderfonds. Wat wordt er wel ingezameld? - Alle draagbare boven - en onderkleding - Draagbare schoenen (aan elkaar gebonden) - Huishoudtextiel (washandjes, handdoeken, tafellakens, dekens, kussenslopen) - Zachte knuffelbeesten Wat wordt er niet ingezameld? - Vloerbedekking, tapijten en snij afval (kleine lappen stof) - Niet draagbare kleding en schoenen - Dekbedden, kussens, tuinstoelkussen, etc. - Werkkleding en vervuilde kleding - Hard speelgoed - Kledingzakken waar de beste kleding al uit is gehaald/gesorteerd (bijv. van een kringloopwinkel) Hoe moet de kleding verpakt worden? Alles dient verpakt te zijn in een dichte plastic zak (s.v.p. niet in dozen). Een plastic zak biedt de beste bescherming tegen het vuil en nat worden van de kleding. S.v.p. niet grote aantallen dezelfde of op dezelfde manier dichtgeknoopte kledingzakken aanbieden, hierdoor wordt de suggestie gewekt dat de kleding gesorteerd is. Voor gesorteerde kleding kan geen vergoeding worden gegeven.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5