vf CRESCENDO Crescendo speelt "Pension Bidon" Peuterspeelzaal de Calimero's Qj Positieve reacties op de Plusgroep Aanmelding en informatie ToneelPHHBBB Heeft u weer behoefte aan een gezellig avondje uit. Bezoek dan op zaterdag 25 of zondag 26 november "Pension Bidon". Toneelvereniging Crescendo brengt onder regie van Henk Deters een vermakelijke toneelopvoering in de Smelehof. Het stuk is een bewerking van: Wat doen we met tante? van de schrijvers: (Philip King, Parnell Bradbury vertaald door Wim Kubbenga) Voor kaarten kunt u vanaf maandag 6 november terecht op de volgende voorverkoopadressen: Snackpoint Snackers en COOP-supermarkt Seuren. Bent u niet in de gelegenheid op een van beide data het toneelstuk te bezoeken is er nog een derde mogelijkheid. Op MAANDAG 18 december speelt Crescendo in de Venrayse schouwburg de laatste opvoering. Hierover binnenkort meer. Onze peuterspeelzaal biedt peuters de mogelijkheid om zich in een veilige, uitnodigende speelomgeving te ontwikkelen op sociaal, emotioneel, lichamelijk en verstandelijk gebied onder deskundige begeleiding. De peuterspeelzaal is een goede opstap naar de basisschool. Er zijn drie reguliere groepen met peuters van 2 jaar en 4 maanden tot 4 jaar. die een vaste ochtend en middag komen. Sinds dit schooljaar zijn we op de woensdagochtend gestart met de Plusgroep. Deze groep is bedoeld voor peuters van 3 jaar die nog een extra dagdeel willen komen. De Plusgroep biedt activiteiten die meer gericht zijn op de individuele ontwikkeling van de oudere peuter. De reacties op dit initiatief zijn zeer positief, het is een duidelijke aanvulling op ons basisprogramma en maakt de overgang naar de basisschool voor uw peuter nog makkelijker. U kunt uw peuter vanaf 2 jaar aanmelden bij Jolanda Hellegers, tel. 0478-542089. Aanmelden voor de plusgroep kan ook nog als uw peuter 3 jaar is of bijna wordt. Voor aanvullende informatie kunt u Jolanda bellen of onze website bezoeken: http://vsselstevn.dorpenverirav.nl/decalimeros

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9