Ysselsteyos Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 44 3 november 2006 r- s. Van de parochie Marcus 12,28b-34 Toen iemand van de schriftgeleerden hen had horen redeneren en zag dat Jezus hun een juist antwoord had gegeven, ging hij Hem vragen: 'Wat is het allereerste gebod?' Jezus antwoordde: 'Het eerste is dit: Luister Israël, de Heer onze God is de enige Heer; u zult de Heer uw God liefhebben met heel uw hart en met heel uw ziel, met heel uw verstand en met heel uw kracht. Het tweede is dit: U zult uw naaste liefhebben als uzelf. Een ander gebod, groter dan deze twee, is er niet.' De schriftgeleerde zei Hem: 'Juist, Meester, terecht zegt U: Hij is de Enige en er is geen ander dan Hij. Hem liefhebben met heel ons hart en heel ons inzicht en heel onze kracht en onze naaste liefhebben als onszelf is veel meer dan alle brand- en slachtoffers.' Toen Jezus zag dat hij met begrip antwoordde, zei Hij tegen hem: 'U staat niet ver van het koninkrijk van God.' Niemand durfde Hem nog een vraag te stellen. Misintenties van 4 november t/m 10 november Zat. 4nov. 19.15 u. Di. 7 nov. 19.00 u. Vrij. lOnov. 13.30 u. (Vivace) Jan Janssen en overleden familie Janssen - van Gompel Wim Swinkels en overleden familie; overleden familie Mulders-Maessen; Jaardienst Moeder Willems-Maessen; Jaardienst Tilly Buise-Maessen; Overleden ouders Pouwels-Muijsers en overleden familie Herdenking inzegening van onze nieuwe kerk (1992) Gerard Fleurkens; tante Anna Hendrix-v.d.Heuvel (neven en nichten v.d. Heuvel) 50 jarig huwelijk van Jeu Versteegen en Dien Linders Misdienaars: Za.19.15 u. Mike en Stef L. Di. 19.00 u. Niels en Ron Vrij. 13.30 u. Kevin en Janneke A.s. zaterdag om 14.00 uur zal er in onze kerk worden gedoopt: Daan Jenniskens van de Paardekopweg 11 Ik ben met vakantie van vrijdag 3 november t/m vrijdag 10 november. Deze dagen zal ik moeilijker bereikbaar zijn voor het opgeven van H. Missen. Ik hoop dat u hiervoor begrip zult hebben. Bijvoorbaat dank. Peter van Soest

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1