G ra szodevi-Kweelbed rijf
25e BEN CAMPS TOERNOOI
Biljart 2
ÉBir DIRECT GAZON v.o.r.
Voor het 25* Ben Camps-toernooi hebben zich 36 deelnemers opgegeven. Er wordt in 9 poules
(elk 4 deelnemers) gespeeld. AHe deelnemers spelen in de 1* week 3 partijen.
In het 2e weekend zullen 16 deelnemers op donderdag 9-11 aan de 1/8 finale beginnen.
Spelers die als 1° eindigen in de poule (9 spelers) en 7 spelers die als 2° eindigen in de poule
(qua punten, bij gelijk aantal punten qua gaan door naar de 1/8 finale
Het resultaat van de loting:
Poule 1:
Tom Lemmens
Johan Egelmeers
G Spreeuwenberg
Mario Swinkels
Poule 2:
Ron Peeters
Eugene Linders
Mike Sanders
Michel Horrevoets
Poule 6: Poule 7:
Fun Emonts Leon van Dijck
Henk van Vegchel Jan Kuunders
Ria van Leuven Nelly Dericks
Mike Kuunders Roel Smits
Poule 3:
Matty van Ass
Jeroen van Lier
Lei van Asten
Coen Smits
Poule 8:
Piet Kessels
Herman van Ass
Gerard Fleurkens
John Franssen
Poule 4:
Maarten Meulendijks
Theo Meulendijks
Piet van Leuven
Jan Janssen
Poule 9:
Ruud Smolders
Marcel van Lier
Jan Michels
Wim Camps
Poule 5:
Thijs Litjens
Harry van Asten
Peter Smits
Koopmans
WEDSTRIJDSCHEMA
Biljart 1
Donderdag 2 november
19.00 Piet Kessels - Gerard Fleurkens
19.30 Fun Emonts - Mike Kuunders
20.00 Tom Lemmens-Johan Egelmeers
20.30 Mike Sanders- Michel Horrevoets
21.00 M. Meulendijks - Th. Meulendijks
21.30 Leon van Dijck - Roel Smits
22.00 Harry van Asten - Thijs Litjens
22.30 Jan Janssen - Piet van Leuven
23.00 Mario Swinkels - Tom Lemmens
Thijs Litjens - Peter Smits
Herman van Ass - Jtohn Franssen
Matty van Ass- Lei van Asten
Jan Kuunders - Roel Smits
Johan Egelmeers - Mario Swinkels
Tom Lemmens - Gerrit Spreeuwenberg
Herman van Ass - Gerard Fleurkens
Leon van Dijck - Jan Kuunders
Mike Kuunders - Henk van Vegchel
vrijdag 3 november:
19.00 Gerrit Spreeuwenberg - Johan Egelmeers
19.30 Harry van Asten -Peter Smits
20.00 Mario Swinkels - Gerrit Spreeuwenberg
20.30 Ruud Smolders - Wim Camps
21.00 M. Meulendijks - Piet van Leuven
21.30 Mike Kuunders - Ria van Leuven
22.00 Harry van Asten - Peter Koopmans
22.30 Leon van Dijck - Nelly Dericks
23.00 Eugene Linders - Ron Peeters
Thijs Litjens - Peter Koopmans
Jeroen van Lier - Coen Smits
Marcel van Lier-Jan Michels
Roel Smits - Nelly Dericks
Th. Meulendijks - Jan Janssen
Jan Michels - Wim Camps
M. Meulendijks - Jan Janssen
Marcel van Lier - Ruud Smolders
Th Meulendijks - Piet van Leuven
zondag 5 november
19.00 Lei van Asten - Coen Smits
19.30 Fun Emonts - Ria van Leuven
20.00 Ron Peeters - Mike Sanders
20.30 Nelly Dericks - Jan Kuunders
21.00 Matty van Ass- Coen Smits
21.30 Gerard Fleurkens - John Franssen
22.00 Jan Michels - Ruud Smolders
22.30 Matty van Ass - Jeroen van Lier
23.00 Marcel van Lier - Wim Camps
Piet Kessels - John Franssen
Eugene Linders - Michel Horrevoets
Jeroen van Lier - Lei van Asten
Fun Emonts - Henk van Vegchel
Piet Kessels - Herman van Ass
Michel Horrevoets - Ron Peeters
Ria van Leuven - Henk van Vegchel
Eugene Linders - Mike Sanders
Peter Smits - Peter Koopmans
De spelers worden verzocht om op tiid aanwezig te zijn, zodat
organisatie wenst iedereen veel biljartplezier.
een vlot verloop van dit toernooi kan plaatsvinden. De
Rouwkullenweg 11581 3 BH Ysselsteyn Tet. 0478-54 50 28 - Fax 0478-54 50 30