Geniet van heerlijke Hollandse erwtensoep terwijl u wacht!!! JEUGDCARNAVAL Oproep neeje jeugdraod Hedde gej zin um bej de jeugdraod te komme en binde geboare tussen oktoëber '91 en september '92 (ongevèèr, zo naauw kunt ut now ok wèr nie), kom dan dinsdag 31 oktoëber naor de Jera zoëdat wej enne nejje jeugdraod samen kunnen stelle. Gullie werre um 19.00 uur verwacht. Den tiende van de elfde BBQ Ge kunt ow t/m zondag 5 november opève bej ow faveriet Jeugdcomité lid. Dur een briefke ien de bus of hun tes te douwe of mail het efkes naor I indersroelfehotmai 1 .com De kosten zien 15,- p.p. Vur eventuele vraogen of ienlichtinge kunde bellen naor Ut Comité Jeugdcarnaval, Ferdy Seuren 542027, John van Dijck (541387), Tonny Backus (541648) of Roel Linders (06-52427046) p Zondag 22 okt 2005. Nog steeds zijn er eikels en nog steeds is het Indian Summer. Wat is het heerlijk om zo laat in het jaar toch weer een rondje te fietsen op het race-karretje. Acht enthousiastelingen zijn present om weer een "laatste kans" tochtje te rijden. Omdat er matig wind is uit het zuiden gaat de rit langs de boorden van de Maas. Via Kronenberg en het buitengebied van Maasbree komen we aan de Maas achter Baarlo. Via Kessel naar Neer om het "Mooiste Maas Panorama" bij de loswal te aanschouwen. Verder naar Buggenum en door Nunliem naar Roggel om via Beringe huiswaarts te komen. Met af en toe een lekker zonnetje op de mooie herfstkleuren, wordt er 88km weggetrapt en zijn we net voor 12 uur weer terug bij de Herberg. De dag wordt afgesloten met een heildronk op eenjarige Hendrik. Wagen we het volgende week nog een keer Een degelijke controle van uw auto zodat u met een gerust hart de winter in kunt. Waar: Autobedrijf Gommans de Wit Gezellenbaan 8 in Ysselsteyn Wanneer: Op zaterdag 28 oktober en 4 november van 09.00 tot 16.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7