50 Jarip Jubileum Drumband van Muziekvereniging "De Peelklank" Percussion Fantasy op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober: Drie spectaculaire "Proms"-achtige slagwerkshows vol dans, zang en humor. Naast nummers als Africa van Toto en Music van John Miles zullen er veel meer bekende melodieën voorbij komen. Ook zal er muziek gemaakt worden op attributen waar u het niet van verwacht. Ook onze jeugdensembles JES 1 en JES 2 zullen voor verrassingen zorgen. Laat daarom uw fantasie prikkelen op Percussion Fantasy. Wij krijgen medewerking van Leon Houwen (toetsen), Erwin Hendriks (basgitaar) en Gerard Spreeuwenberg (trompet). De zang komt voor rekening van Ria Linders, Mirjam Michels en Henk Deters. Ook zal de dansgroep Impulz o.l.v. Myrna van den Bosch voor u optreden. Kortom een avond vol muziek, zang, dans, ritmiek, sfeer, humor en slagwerk die u gewoon niet mag missen. De vrijdagavond en zaterdagavond is de aanvang om 20.00u. Zaal is open om 19.00u. op zondagmiddag om 14.30u (zaal open 14.00u), deze middag is speciaal voorde jeugd. Het programma van deze middag zal een verkorte versie zijn van de avondvoorstellingen. Avond van de Lach op vrijdag 27 oktober: Uitverkocht! Zaal open 19.00u. Receptie op zaterdag 28 oktober: Op deze avond sluiten we het jubileum af met een receptie (aanvang 20.00u), waarna we nog gezellig door zullen feesten. Dit alles vindt plaats in onze thuisbasis De Smelehof. Kaarten in de voorverkoop zijn nog verkrijgbaar bij: Winkel Boerenbond Ysselsteyn Snackpoint "Snackers" Ysselsteyn Entree Percussion Fantasy: 7,50. Voor de zondagmiddag is er geen voorverkoop de entree is dan gratis tot 15 jaar en vanaf 15 jaar is de entree 5,-. Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Vandaag, vrijdag 20 oktober, is er voor de fanfare gewoon repetitie van 19.00 - 20.30 uur. I.v.m. de viering van het 50-jarig jubileum van de drumband wordt deze repetitie gehouden bij Forest! Heeft u vroeger ooit een blaasinstrument bespeeld en heeft u interesse om de draad weer op te pakken? Dan is het nu misschien het geschikte moment om weer in te stromen. Neem even contact op met een van onze bestuursleden of kom gewoon eens kijken naar een repetitie! Liist medewerkers 50-iarig jubileum drumband Jullie hebben deze week allemaal een medewerkerslijst ontvangen. Als je je wel hebt opgegeven om te helpen, maar nog geen lijst hebt ontvangen, neem dan even contact op met Leo van Soest. Programma Zaterdag 28 oktober Zondag 29 oktober Zondag 19 november Zaterdag 9 december Zondag 17 december Serenade fanfare bgv 50-jr. jub. drumband 20.00 uur Allerzielendienst op kerkhof (fanfare) 15.40 uur Intocht Sinterklaas (let op: datum gewijzigd) Oud ijzer actie Kerstconcert, aanvang 14.30 uur tmHH tuM«* SIEV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5