Ifsselséeyms Nieuws- Blail Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 42 20 oktober 2006 Van de parochie Marcus 10,35-45 Toen kwamen Jakobus en Johannes, de zonen van Zebedeiis, bij Hem: 'Meester, we willen U vragen iets voor ons te doen.' Hij vroeg hun: 'Wat wil je dan dat Ik voor jullie doe?' Ze zeiden Hem: 'Dat een van ons rechts en de ander links van U mag zitten, als U in uw heerlijkheid gekomen bent.' Maar Jezus zei hun: 'Je weet niet watje vraagt. Kunnen jullie de beker drinken die Ik drink, of gedoopt worden met de doop waarmee Ik gedoopt word?' Ze zeiden Hem: 'Ja, dat kunnen wij.' Jezus zei hun: 'De beker die Ik drink, die zullen jullie drinken, en met de doop waarmee Ik gedoopt word, daannee zullen jullie gedoopt worden, maar rechts of links van Mij zitten - het is niet aan Mij om dat te vergeven. Dat wordt gegeven aan hen voor wie dat is weggelegd.' Toen de tien dat hoorden, ergerden ze zich aan Jakobus en Johannes. Daarop riep Jezus hen bij zich en zei: 'Jullie weten dat de erkende leiders van de volken heerschappij voeren over hen, en dat hun grote mannen hun gezag laten gelden. Maar- zo is het onder jullie zeker niet. Wie daarentegen groot wil worden onder jullie, moet jullie dienaar zijn; wie onder jullie eerste wil zijn, moet slaaf van allen zijn. Want ook de Mensenzoon is niet gekomen om gediend te worden, maar om te dienen en zijn leven te geven als losgeld voor velen.' Misintenties van 21 oktober t/m 27 oktober Oktobermaand - Rozenkransmaand Zat. 21 okt. 19.15 u. (Vivace) overleden familie Mulders-Maessen; uit dankbaarheid; Drika Peeters-van Tilburg; overleden ouders Thijssen-Stax; Jaardienst Truus van Schijndel-Thijssen en overleden familie; Overleden familie Peters-Michels; Albert Fleurkens en Fien Fleurkens-Keijsers Di. 24 okt. 18.45 u. Bidden van het Rozenhoedje 19.00 u. tante Anna Hendrix-van den Heuvel (neven en nichten van den Heuvel) Jaardienst Theo Volleriberg Misdienaars: Za.19.15 u. Janneke en Mike Di. 19.00 u. Kevin en StefL. De Allerzielendienst is Zondag 29 oktober a.s. om 15.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1