Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 40 6 oktober 2006 i dn.: hum TT-rrr^--,ï--_r.-r. 0 Van de parochie Marcus 10, 2-16 Jezus vertrok vandaar en ging naar het gebied van Judea en de overkant van de Jordaan. Weer gingen massa's mensen samen naar Hem op weg, en zoals gewoonlijk gaf Hij hun weer onderricht. Er kwamen farizeeën op Hem af met de vraag of een man zijn vrouw mag verstoten; ze wilden Hem op de proef stellen. Hij gaf hun ten antwoord: 'Wat heeft Mozes u voorgeschreven?' Ze zeiden: 'Mozes heeft toegestaan een scheidingsakte te schrijven en haar dan te verstoten.' Daarop zei Jezus hun: 'Omdat u verstokt van hart bent, heeft Mozes u dat voorgeschreven. Maar vanaf het begin van de schepping heeft Hij hen mannelijk en vrouwelijk gemaakt. Daarom zal een mens zijn vader en moeder verlaten en zich hechten aan zijn vrouw, en die twee zullen één zijn. Ze zijn dus niet meer twee, maar één. Dus: wat God heeft verbonden, moet de mens niet scheiden.' Thuisgekomen vroegen de leerlingen Hem opnieuw hierover. Hij zei hun: 'Wie zijn vrouw verstoot en met een ander trouwt, pleegt echtbreuk tegenover haar, en als zij haar man verstoot en met een ander trouwt, pleegt zij echtbreuk.' Ze brachten kinderen bij Hem met de bedoeling dat Hij hen zou aanraken. Maar de leerlingen wezen hen terecht. Toen Jezus dat zag, werd Hij verontwaardigd: 'Laat die kinderen bij Me komen, en houd hen niet tegen, want van zulke kinderen is het koninkrijk van God. Ik verzeker jullie, wie het koninkrijk van God niet aanneemt als een kind, komt er beslist niet in.' Hij omarmde hen en zegende hen, terwijl Hij hun de handen oplegde. Vrij Zat. 6 okt. 7 okt. Di. 10 okt. 14.00 u. 13.30 u. 19.15 u. 18.45 u. 19.00 u. Misintenties van 6 oktober t/m 13 oktober Oktobermaand - Rozenkransmaand Huwelijkssluiting tussen Ronnie van Osch en Hanneke Peeters Herdenkingsdienst voor de overleden kinderen Coba Pouwels-Muijsers en overleden familie; Ouders Grad en Nel Spreeuwenberg-de Bruyni en hun zonen Leo en Wim; Jaardienst Teng Janssen Bidden van het Rozenhoedje H.Mis, jaardienst Jac Claessens Misdienaars: Vrij. 14.00 u. Janneke en Mike Za.19.15 u. Ron en Mike Di. 19.00 u. Janneke en Kevin Samenzijn met onze overleden kinderen Zaterdag 7 oktober 2006 in onze parochiekerk St. Oda, om 13.30 uur Thema: Geen kind is zo aanwezig, dan 't kind dat wordt gemist. Een samenzijn vóór ouders, dóór ouders met muziek en gedichten. Kom gerust, U bent van harte welkom, ook broers, zussen, familie en vrienden. Het zou fijn zijn als u een foto van uw overleden kindferen) mee wilt nemen. Voor meer info kunt u contact opnemen'. Saskia Aarts: 0493-529492 Truus Pijnenborg: 0493-529363 Joske Roos: 0478-542072 m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4