Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare Dorpsraad vergadering van de dorpsraad op maandag 9 okt. '06 om 20.00 uur in Yccolcïoi/n zaal "Roelanzia" Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering van 11sept'06. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Voortgang woningbouw. 7. Agendapunten vergadering dorpsraad met verenigingen 13 nov. 06 8. Verslag dorpsradenoverleg 9. Rondvraag. 10. Sluiting. 'Landelijke archievendag: Op zaterdag 14 oktober wordt de landelijke Archievendag gehouden in Nederland.In het gemeentehuis van Venray wordt een aantal activiteiten georganiseerd van 10.00 - 17.00 uur. Een van de activiteiten is het draaien van (oude) films van Venray en de kerkdorpen. Om 11.10 uur wordt een film over Ysselsteyn gedraaid 39 minuten). Dorpsraad Ysselsteyn Beste Ysselsteyners, Met veel plezier kunnen we meedelen dat de familie Sorkhabi een verblijfsvergunning voor onbepaalde tijd heeft gekregen. Dit betekent dat ze in Nederland mogen blijven! Heel erg goed nieuws dus dat we graag met iedereen delen. Wij willen nogmaals iedereen van harte danken die, in alle jaren dat de familie in Ysselsteyn verblijft, op welke manier dan ook geholpen heeft. Het wachten op een verblijfsvergunning duurde 9 jaar en kende moeilijke periodes maar het doorzettingsvermogen is beloofd. Mustafa, Jelana, Mark, Maria en Maxima feliciteren we hierbij van harte. Ze hebben eindelijk de status waar ze zolang op gewacht hebben. Ve wensen hen een prachtige toekomst in Ysselsteyn. Bedankt allemaal Namens de "werkgroep" Huisartsen Keijzer-Bors Dorpsraad Sieb Nijssen Mariëlle van Meij el-Li tj ens WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. NEDERLANDSE BRANDWONDENSTICHTING De collecte van de Nederlandse Brandwondenstichting is van 8 t/m 14 oktober 2006. Mogen wij weer op u allen rekenen Lianne van Hees en Nelly Spreeuwenberg. NIERSTICHTING De collecte voor de Nierstichting heeft in Ysselsteyn 814,49 opgebrcaht. Gulle gevers hartelijk bedankt en collectanten bedankt voor jullie geweldige j p5J|(^[-jy|(\j(] inzet GEEFTTOEKOMST. Q

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3