Muziekvereniging de Peelklank Muziekvereniging de Peelklank heeft een nieuwe stap gezet. Deze stap houdt in dat de "grote" fanfare m.i.v. vrijdag 13 oktober bij de jeugdfanfare wordt gevoegd. Het doel wat we hiermee willen bereiken is een gezonde fanfare te behouden met een nieuw toekomstperspectief en de jeugdleden op een goede manier te laten integreren. Dit heeft nogal wat consequenties. Zo zullen wij afstappen van de maandagavond als vaste repetitieavond, omdat veel jongeren op maandag verplichtingen hebben m.b.t. sport en/of school. M.i.v. 13 oktober repeteren wij op vrijdagavond van 19.00 - 20.30 uur- De repetities van vrijdag 13 oktober en vrijdag 20 oktober worden door omstandigheden gehouden bij Forest! We hebben inmiddels ook afscheid genomen van Antoine van Buggenum als dirigent van de fanfare. We hebben een opvolger gevonden in de persoon van Marc Thijssen, die sinds januari 2006 ook al dirigent was bij jeugdfanfare Ysselsteyn-Merselo. Dit is zowel voor de jeugd als voor de leden van de "grote" fanfare een grote stap. We hebben er echter veel zin in en hopen dat onze inspanningen in de toekomst hun vruchten af zullen werpen! Graag allemaal tijdig aanwezig op vrijdag 13 oktober! Heeft u vroeger ooit een blaasinstrument bespeeld en heeft u interesse om de draad weer op te pakken? Dan is het nu misschien het geschikte moment om weer in te stromen. Neem even contact op met een van onze bestuursleden of kom gewoon eens kijken naar een repetitie! Anierloterij Onlangs heeft de trekking plaatsgevonden van de jaarlijkse anjerloterij. Op de door ons verkochte loten zijn helaas geen prijzen gevallen. Oud ijzer coutainer Helaas hebben wij moeten constateren dat er de laatste tijd weer regelmatig restafval wordt achtergelaten in en bij de oud ijzer container op het terrein van aann.bedr. M.J. Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Wij willen er met nadruk op wijzen da: alleen materiaal ingeleverd kan worden dat voor minimaal 90% uit ijzer bestaat! Bedankt voor uw medewerking. Programma Woensdag 18 oktober Vrijdag 20 oktober t/m zaterdag 28 oktober Zondag 29 oktober Zondag 26 november Zaterdag 9 december Zondag 17 december Uitstapje jeugd Viering 50-jarig jubileum drumband Opluisteren Allerzielendienst op kerkhof (fanfare) Intocht Sinterklaas Oud ijzer actie Kerstconcert Leden van JES 1 en JES 2 Alle leden hebben een informatiebrief meegekregen wat betreft de repetities en de concerten. Zijn er nog vragen bel dan Wim Lemmens 541532 VSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16