50 Jarig Jubileum Drumband van Muziekvereniging "De Peelklank" Percussion Fantasy op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober: Drie spectaculaire slagwerkshows vol dans, zang en humor. Naast nummers als Africa van Toto en Music van John Miles zullen er veel meer bekende melodieën voorbij komen. Ook zal er muziek gemaakt worden op attributen waar u het niet van verwacht. Ook onze jeugdensembles JES 1 en JES 2 zullen voor verrassingen zorgen. Laat daarom uw fantasie prikkelen op Percussion Fantasy. Wij krijgen medewerking van Leon Houwen (toetsen), Erwin Hendriks (basgitaar) en Gerard Spreeuwenberg (trompet). De zang komt voor rekening van Ria Linders, Mirjam Michels en Henk Deters. Ook zal de dansgroep Impulz o.l.v. Myrna van den Bosch voor u optreden. Kortom een avond vol muziek, zang, dans, ritmiek, sfeer, humor en slagwerk die u gewoon niet mag missen. De vrijdagavond en zaterdagavond is de aanvang om 20.00u op zondagmiddag om 14.30u, deze middag is speciaal voor de jeugd. Het programma van deze middag zal een verkorte versie zijn van de avondvoorstellingen. Avond van de Lach op vrijdag 27 oktober: UITVERKOCHT! Receptie op zaterdag 28 oktober: Op deze avond sluiten we het jubileum af met een receptie (aanvang 20.00u), waarna we nog gezelli door zullen feesten. Dit alles vindt plaats in onze thuisbasis De Smelehof. Kaarten in de voorverkoop zijn verkrijgbaar bij: Winkel Boerenbond Ysselsteyn Snackpoint "Snackers" Ysselsteyn Entree Percussion Fantasy: 7,50 Voor de zondagmiddag is er geen voorverkoop de entree is dan gratis tot 15 jaar En vanaf 15 jaar is de entree 5,-. HBS "Ons Genoegen" Bas Tonnaer naar Mexico Woensdag j.l. vertrok ons jeugdlid Bas Tonnaer naar Merida in de staat Yucatan-Mexico om deel te nemen aan het W.K. voor junioren. Het toumooiwaaraan 393 junioren uit 40 landen deelnemen, word geschoten van 15 tot 21 oct. Bas komt uit in de klasse cadetten-compound die uit 38 deelnemers bestaat. Samen met nog 2 Limburgse deelnemers vormen zij de halve Ned. ploeg Hij dankt zijn afvaardiging aan zijn zeer sterk seizoen waarin hij Ned. kampioen werd en winnaar werd van de Natjunior fita-cup. We wensen hem een mooi verblijf en veel succes toe. Indoorcompetitie. Zaterdag is de derde competitieronde voor de recurveklasse. Team 1 schiet in Tienray, team 2 en 3 in Ysselsteyn en team 4 te Horst. De jeugd schiet zondag om 10.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13