SENIOREN Darten en Rikken Vorige week hebben we vermeid dat de eerste van de drie dart en rikavonden op 20 oktober a.s. zou zijn. We hebben dit in het begin van dit jaar al gepland ivm de kalender van de kantinecommissie. Maar gezien het feit dat er verschillende activiteiten van TVY nog laat in het seizoen doorlopen en rekening houdend met de Percussion Fantasy welke ter ere van het 50 jarig bestaan van Drumband de Peelklank in dat weekend wordt gehouden, hebben we besloten om deze avond te verschuiven naar begin 2007, De datum wordt tzt nog bekendgemaakt. De datums zijn nu 10 november 2006, 8 december 2006 en een datum begin 2007. Voor de eerste avond op 10 november kun je je nu el opgeven bij Wim de Wit tel.nr. 0478-545035. Vsselsteyn Roelanzia Weer een kampioenschap om met een goed gevoel op terug te kijken. Hier volgen de uitslagen: Dames A 1Kristel Gielen en Lindsey Pouwels 2. Riek Heidens en Gonny van Dijk Dames B 1José Jaspers en Tonny van Vegchel 2. Rian Spreeuwenberg en Maria Loenen Heren A 1Paul Litjens en Kalle Voigt 2. Theo Nellen en Marcel Hellegers Heren B 1Peter Philipsen en Teun de Wit 2. Frank van de Weijer en Edward van Dongen Alle finalisten van harte gefeliciteerd! |René van Dijck Logistics bv Afsluitingstoernooi Op 22 oktober wordt ons jaarlijks afsluitingstoernooi gehouden. In de gebruikelijke vorm spelen wij in poules en hebben voor de poule winnaars weer leuke prijzen. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 Euro. Inschrijven kan 1 t/m 15 oktober door middel van de inschrijfkaarten in ons clubgebouw of op onze internetsite. Inschrijving is uitsluitend mogelijk voor ce speeltijden van 9.00 uur tot 13.00 uur en van 13.00 uur tot 17.00 uur. Rond 18.00 uur zal de prijsuitreiking plaats vinden. Kantine poetsen 18 okt Riet KoopmansT Sonja Nijsen Na 7 mooie en gezellige jaren in Ysselsteyn, hebben wij besloten om te verhuizen. TE KOOP: Woning aan de Dopheide 25. De woning heeft beneden een mooie ruime en lichte woonkamer (40 m2), aparte keuken en bijkeuken, een speelkamer en een berghok. Op de eerste verdieping bevindt zich een moderne badkamer met dubbele wastafel, 2e toilet, ligbad met douche en 4 slaapkamers. Boven de badkamer bevindt zich een vliering. Onze vraagprijs is 239.000,— euro. Mocht u geïnteresseerd zijn, bel dan gerust een keer voor het maken van een afspraak of kom eens langs. Ons telefoonnummer is: 541405. Ruud, Linda, Lotte en Tessa Bergsma.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 10