Invitation UITNODIGING de "Smeleblaozers". Hxamenfeest 2C"^ When: 5atur4ay30 September Where: JeraVO Music Doors open; 20. Damage: €10,00 Wine Friscji-grnk Bij deze nodigen wij U uit voor de officiële heropening van gemeenschapshuis de Smelehof op zaterdag 30 september a.s. om 20.00 u. Na een periode van veel stof en puin is er iets moois tot stand gekomen. Het voorfront werd vergroot en vernieuwd en hierin kwam de nieuwe damestoiletgroep, het invalidentoilet, een vergaderzaal en spreekkamer. De geluidsinstallatie werd vernieuwd en in het handbooglokaal kwam de peuterspeelzaal welke in verband hiermee fors werd aangepast. De parkeerplaats werd van een klinkerlaag voorzien. De pin automaat en afstortkluis van de Rabobank kregen een plekje in ons gebouw. Dit alles zijn voor ons redenen genoeg om de in gebruik name een officieel tintje te geven. De gebruikende verenigingen zullen zich op deze avond presenteren met een kort optreden. Na dit officiële gedeelte zal de avond op een gezellige manier muzikaal afgesloten worden door Bestuur Stichting Gemeenschapshuis Ysselsteyn. Wilt u onze producten bekijken voordat u ze koopt, of wenst u een persoonlijk advies? Dan is dit uw kans: Op zaterdag 30 september zondag l-Oktober zijn wij met een stand aanwezig op de S.G.W. die door de ruiterclub wordt georganiseerd. Bart en Judith Gevers-Philipsen Wij heten u van harte welkom! Supplies De leukste plek op honden-internet! www.dogsonly.nl hello@dogsonly.nl 0478-542075

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13