50 Jaris Jubileum Drumband van Muziekvereniging "De Peelklank Start voorverkoop aanstaande maanda2 2 oktober! Herberg de Pee! Percussion Fantasy op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondagmiddag 22 oktober: Percussion Fantasy zegt het al "slagwerk fantasieën" Op alle mogelijk manieren ritmes en muziek maken en dat gaat de drumband in dit weekend doen. Met medewerking van een combo, zangers, zangeressen, danseressen en nog veel meer, zullen dit onvergetelijke avonden worden. De drumband zal naast nummers als Africa van Toto en Music van John Miles enkele leuke variaties op slagwerk laten zien. De vrijdagavond en zaterdagavond is de aanvang om 20.00u op zondagmiddag om 14.30u, deze middag is speciaal voor de jeugd. Het programma van deze middag zal een verkorte versie zijn van de avondvoorstellingen. Avond van de Lach op vrijdag 27 oktober: Moeten we nog een toelichting geven? Met artiesten als Pierre van Helden, Striepke Veur, Two Petjes ei Robert van Lamoen en nog veel meer wordt dit een lekker avondje lachen! Aanvang 20.00u Receptie op zaterdag 28 oktober: Op deze avond sluiten we het jubileum af met een receptie (aanvang 20.00u), waarna we nog gezellig door zullen feesten. Dit alles vindt plaats in onze thuisbasis De Smelehof. Kaarten in de voorverkoop zijn verkrijgbaar bij: Winkel Boerenbond Ysselsteyn Snackpoint "Sn ackers" Ysselsteyn Entree Percussion Fantasy: 7,50 Entree Avond van de Lach: 10,- Voor de zondagmiddag is er geen voorverkoop de entree is dan gratis tot 15 jaar en vanaf 15 jaar is de entree 5,-. MOTORRIJDERS OPGELET /W r*»t Zondag 1 oktober is er weer een toertocht, de laatste van dit seizoen. Je kunt je nog opgeven tot en met vrijdag 29 september. Bart en Ruud hebben deze keer de tocht uitgezet. Als het weer meewerkt wordt het vast weer een mooie dag. Voor de lunch wordt gezorgd. Samenkomst om 9.00 uur en vertrek om 9.30 uur. Opgave bij Herberg de Peel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12