ENJ/cl TOGETHER UITNODIGING Bij deze nodigen wij u uit voor de officiële heropening van gemeenschapshuis de Smelehof op zaterdag 30 september a.s. om 20.00 u. Na een periode van veel stof en puin is er iets moois lot stand gekomen. Het voorfront werd vergroot en vernieuwd en hierin kwam de nieuwe damestoiletgroep, het invalidentoilet, een vergaderzaal en spreekkamer. De geluidsinstallatie werd vernieuwd en in het handbooglokaal kwam de peuterspeelzaal welke in verband hiermee fors werd aangepast. De parkeerplaats werd van een klinkerlaag voorzien. De pin automaat en afstortkluis van de Rabobank kregen een plekje in ons gebouw. Dit aües zijn voor ons redenen genoeg om de in gebruik name een officieel tintje te geven. De gebruikende verenigingen zullen zich op deze avond presenteren met een kort optreden. Na dit officiële gedeelte zal de avond op een gezellige manier muzikaal afgesloten worden dooi de "Smeleblaozers". Bestuur Stichting gemeenschapshuis Ysselsteyn. Muziekvereniging de Peelklank Programma Zaterdag 30 september Vrijdag 20 oktober Zaterdag 21 oktober Zondag 22 oktober Vrijdag 27 oktober Zaterdag 28 oktober Zondag 29 oktober Zondag 17 december Serenade b.g.v. heropening Smelehof 20.30 uur Percussion Fantasy 50 jarig jubileum drumband Percussion Fantasy 50 jarig jubileum drumband Percussion Fantasy voor de jeugd A vond van de Lach Receptie 50 jarig jubileum drumband Allerzielendienst Kerstconcert Jeugdfanfare Vrijdag 22 september repeteren we weer in Merselo. We vertrekken om 17.55 uur vanaf het gemeenschapshuis. Rijden vrijdag 22 september: Ank Jacobs, Kevin Baltissen, Manon Versteegen, Sanne Vollenberg, Daan Marcellis, Stef Koonings. Afmelden bij Petra: 542069 Jeugdfanfare JES 1 en JES 2 Woensdag 18 oktober gaan we met z'n allen wat leuks doen van 14.30 tot 18.00 uur. Je krijgt nog een uitnodiging. Basisschool 'St-Oda'- Oudervereniging Kledinginzameling De vorige week gehouden kledinginzameling was wederom een groot succes: er maar liefst 4580 kg kleding e.d. opgehaald. We danken u hartelijk voor uw medewerking bij deze actie. Graag willen wij u voor de volgende keren verzoeken de zakken niet te vol te doen: ze zijn moeilijk te hanteren en scheuren snel in. Licenties Windows 95 of 98 Op school zijn in de loop van de jaren veel computers in gebruik genomen in de groepen. Wellicht hebt u thuis nog licenties Windows 95 of 98 van oude p.c.'s, die u niet meer in gebruik hebt en waarmee wij goed zouden kunnen werken. De school zou met deze licenties enorm geholpen zijn. Wij horen graag van u. Zaterdag 30 september zingen we in de kerk. Graag iedereen om 18.30 uur aanwezig zijn. '•fuu*' V VSMLSTtYi*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5