Net even anders! Hallo allemaal, Ik wil mij graag even aan voorstellen. Mijn naam is Jen Vissers, ik ben 23 jaar en kom uit Oirlo. Ik ben net na Carnaval 2006, samen met Paul Jacobs (26 jaar/Leunen) in Ysselsteyn komen wonen. Wij wonen aan de Timmermannsweg nr. 108. Waar kent U ons van???? Wij zitten samen vanat november 2004 bij Blaaskapel De Smeleblaozcrs en sinds januari 2006 ook bij Fanfare De Peelklank. Ik speel Hoorn en Paul Tenorsaxofoon. Waarom een eigen bedrijf???? Omdat ik door gezondheidsredenen niet meer in een bloemenwinkel of elders kan werken heb ik besloten om van thuis uit, Op bestelling, bloemwerk te gaan maken. Zo kan. ik mijn opleiding, ik ben afgestudeerd bloemiste, toch nog gebruiken. Omdat ik het bloemwerk thuis maak, kan ik mijn eigen dagindeling maken en is het voor mij niet zo zwaar als in een winkel werken. Eerst maakte ik als hobby bloemwerk onder mijn eigen naam .len Vissers. Vanaf heden ben. ik ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder de naam Bloemsierkimsi Jen. Wat heb ik U te bieden???? ik maak divers bloemwerk: Boeketten, Bloemstukken, Graf werk, Bruidswerk, Corsages, Kerk-/Zaalversieringen, Plantenarrangementen. Daarnaast wil ik cursussen en demonstraties gaan verzorgen. Voor verdere informatie kunt U mij bellen of mailen. Tel: 0493-529655 of 06-23327490 Mail: bIoemsierkunstien@Jiotmail.cotn Als U wilt zien wat ik zoal maak, dan kunt U vrijblijvend (liefstop afspraak) komen kijken naar een foto-Impressie op Timmerman n sweg 108 Met vriendelijke groet, Jen Vissers loemsierkunst Ien O O i- /*':!•£.•-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12