mm;
S.V. YSSELSTEYN
Korfbal
Ï1
www.svysselsteyn.nl
Kantine poetsen:
18 sept.: ouder van Bas Spreeuwenberg, Johan Swinkels
25 sept.: ouder van Lin Bartray, Ruben Strijbos
Tl
UITSLAGEN
Blauw wit(H) -
- De Peelkorf
1
11-12
BIO
- De Peelkorf
1
4-9
Olympia(O) 1 -
De Peelkorf
2
14-6
De Peelkorf 3 -
- Roka
2
5 - 1
De Peelkorf 4 -
Lottum
2
4-6
Vonckel Girls -
De Peelkorf
5
1-7
De Peekorf 6 -
Swift
4
7-21
Recreanten -
- Flamingo's
6-4
PROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER
Rosolo 2 -
Dc Peelkorf
1
aanvang
13.00 uur, vertrek 11.00 uur
Lottum 1 -
De Peelkorf
2
aanvang
11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Oostrum 1 -
De Peelkorf
4
aanvang
11.00 uur, vertrek 10.00 uur
PROGRAMMA DINSDAG 19 SEPTEMBER
De Peelkorf 4 - Vitesse
aanvang 20.00 uur De Vlies, scheids. Marion Heetkamp
PROGRAMMA WOENSDAG 20 SEPTEMBER
De Peelkorf 5 - Roka 3 aanvang 20.00 uur sportpark De Vlies
Oostrum 2 - De Peelkorf 6 aanvang 20.00 uur, vertrek 19.15 uur
Rijden
De Peelkorf 1Ellen,Tineke, Loes naar sportpark Den Hoek in Reusel
De Peelkorf 2: Anneke, Marloes, Lonneke naar sportpark Oud Aast in Lottum
De Peelkorf 4: Nicole, Kim, 2 auto's voldoende vanuit Ysselsteyn naar de Spar in Oostrum
De Peelkorf 6: Elly, Wendy, Anita naar sportpark De Spar in Oostrum
EUGD
UITSLAGEN
TOG B1 - De Peelkorf BI 4-4
De Peelkorf Cl - Emos Cl 5-3
Swift C2 - De Peelkorf C2 9-3
Swift (V) Dl - De Peelkorf Dl 16-2
De Peelkorf D2 - SVOC '01 D2 14-1
DOS (A) Dl - De Peelkorf D3 18-0
De Peelkorf El -Oranje Wit El 0-2
De Peelkorf F2 - SVOC 1 0-4
PROGRAM MA ZATERDAG 16 SEPTEMBER
De Peelkorf
Al -
Gazelle
Al
aanvang 15.00 uur, scheidsrechter: Marion Heetkamp
De Horst
B2 -
De Peelkorf
BI
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 Hoge Horst in
Groesbeek, HESJES
De Peelkorf
Cl -
SVO
Cl
aanvang 13.00 uur, scheidsrechter: Kim Kusters
DOS (A)
C2 -
De Peelkorf
C2
aanvang 12.30 uur, vertrek 11.30 uur De Heikamp in
Heusden bij Asten
Oranje Wit (L)D1 -
De Peelkorf
Dl
aanvang 11.15 uur, vertrek 10.30 uur 't Klaverblad
Leunen
De Peelkorf
D2 -
Gazelle
Dl
aanvang 14.00 uur, scheidsrechter: Lauri de Wit
De Peelkorf
D3 -
Lottum
D2
aanvang 11.00 uur, scheidsrechter: Maayke Beijers
Swift (V)
El -
De Peelkorf
El
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur De Vilgerl in