Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 36 8 september 2006 3a B a.s. Zaterdag is er weer Kinderwoorddienst. Natuurlijk zijn alle kinderen van harte welkom. Van de parochie: Marcus 7, 31-37 Jezus vertrok weer uit het gebied van Tyrus en ging via Sidon naar het meer van Galilea, midden in de Dekapolis. Ze brachten Hem iemand die doof was en moeilijk sprak, en ze drongen er bij Hem op aan, hem de hand op te leggen. Hij nam hem uit de menigte apart, stak zijn vingers in zijn oren en spuwde en raakte zijn tong aan, en Hij keek op naar de hemel, zuchtte, en zei tegen hem: 'Effata', wat betekent: Ga open. Meteen gingen zijn oren open, zijn tongriem ging los, en hij sprak normaal. Hij gebood hun om het aan niemand te zeggen. Maar hoe meer Hij dat deed, des te meer gingen ze het rondvertellen. Misintenties van 9 september t/m 15 september Zat. 9 sept. 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Jaardienst Joh.Hub.Geurts en echtgenote Marie Schreven; Marcel van Dierendonck namens de buurt Wim Swinkels en overleden familie; Lei Vergeldt vanwege zijn veijaardag; Overleden familie Philipsen- Cremers; Jaardienst voor Tjeu in 't Hulst en voor Wim in 't Hulst Di. 12 sept. 19.00 u. Jeu en An van de Ven - Winnen Misdienaars: Za. 19.15 u. Jelle en Kevin Di. 19.00 u. Ron en Mike Elke lste vrijdag van de maand wordt er de ziekencommunie rond gebracht. Mocht u ook graag de ziekencommunie thuis willen ontvangen, neem dan kontakt op met onze koster Jan van Gassel Tel; 0478-542039. tst !i*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1