Vsselsteyn Tiande Rabobank Venrav Open gestaakt Afgelopen weekend is op de banen van de zeven Tennisverenigingen van Venray het tiende Rabobank Venray Open gespeeld. De poule-wedstrijden voor de jeugd op de vrijdagavond en zaterdag werden gespeeld op de tennisparken van Merselo (10-13 jaar) en Oirlo (13-16 jaar) en die van de senioren op de banen van LeunenA/eulen/Heide (Open klasse, speelsterkte 5/6),TC Rodhe (D1-klasse, 7), Ysselsteyn (D2/E- klasse, 8/9) en de klasse 50+ op de banen van Oostrum. Bij de jeugd wisten de teams van TVY zich niet te plaatsen voor de finale. In de klasse 10-13 jaar plaatsten de teams van Rodhe en Venray zich voor de finale; in de klasse 13-16 jaar wisten de teams van wederom Rodhe en TV De Gagel de finale te bereiken. In de klasse Senioren sterkte 8/9, sterkte 7 en in de Open Klasse plaatsten de teams van TVY zich evenals afgelopen jaar zeer knap voor de finale. In de klasse 8/9 en 7 tegen TC Rodhe. In de Open klasse gaat de finale wederom tussen TVY en TC Venray. De finale in de klasse Veteranen 50+ wordt gespeeld door de teams van TC Venray en gastvereniging TV De Gagel. Op zaterdagmiddag kreeg de Organisatie Venray Open het trieste bericht, dat een van de deelnemers, Geert Stiphout, tijdens het spelen van zijn wedstrijden op het park van TC Rodhe onwel was geworden en later in de middag thuis was overleden. Geert was jarenlang contactpersoon voor Venray Open namens TV OiCa, sinds enkele jaren lid van TC Venray en actief deelnemer aan het Venray Open. Geert is getrouwd en heeft 4 kinderen. TC Venray en TV OiCa besloten hierop hun teams terug te trekken. Na overleg met TC Venray, waar op zondag de finale-wedstrijden waren gepland, heeft de Organisatie Venray Open besloten het toernooi te staken en de finale-wedstrijden te verplaatsen naar zaterdag 30 september. De feestavond, die gepland stond in de Schaapskooi op zaterdagavond, kon moeilijk worden afgelast, omdat veel dingen al waren uitgevoerd en de deelnemers op dat tijdstip niet meer konden worden bereikt. Daarop heeft de Organisatie Venray Open besloten de feestavond in gepaste sfeer doorgang te laten vinden. De bloemen, die reeds waren afgeleverd voor de prijswinnaars in de diverse klassen, werden tijdens de feestavond tegen een vrijwillige bijdrage aangeboden aan de aanwezigen. De opbrengst van deze actie zal worden gebruikt voor het afscheid van Geert en zijn familie. Wat een feestelijk jubileum-toernooi had moeten worden eindigde in stilte en verslagenheid onder de deelnemers. Onderstaand een overzicht van de eindstanden in de verschillende klassen: Jeugd 10-13 jaar: 13- 16 jaar: Senioren Klasse 8/9 Klasse 7 Klasse 5/6 Veteranen Poule A Poule B 1. TC Rodhe 1TC Venray 2. TV Ysselsteyn 2. TV LVH 3. TV De Gagel 3. TC OiCa Poule A Poule B 1TV De Gagel 1. TC Rodhe 2. TV LVH 2. TC OiCa 3. TC Venray 3. TVY/TCO Poule A Poule B 1TV Ysselsteyn 1TC Rodhe 2. TC Venray 2. TV LVH 3. TV Merselo 3. Rabo-team Poule A Poule B 1TV Ysselsteyn 1TC Rodhe 2. TV LVH 2. TC OiCa 3. TC Venray 3. TV Merselo 4. TV De Gagel Poule A Poule B 1TV Ysselsteyn 1. TC Venray 2. TC Rodhe 2. TV De Gagel 3. Rabo-team 3. TV LVH Poule A Poule B 1. TC Venray 1TV De Gagel 2. TC Rodhe 2. TV LVH 3. TV Ysselsteyn 3. TC Oostrum Het laatste nieuws over dit toernooi kun je nalezen op de website van Venray Open: www.venrayopen.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8