I AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel OUDERENKOOR. Het koor luistert zaterdag 26 augustus om 19.15 uur de H. Mis op met de "Suttermis"en de eigen liederen: 57-64-30-82 en tevens liederen uit de kerkbundel. GROENONDERHOUD. Dinsdag 29 augustus is er om 9.00 uur groenonderhoud in ons dorp. FIETSTOCHT. Woensdag 30 augustus gaan we weer fietsen, een tocht van ruim 30 km. We vertrekken om 13.30 uur bij de kerk. BILJARTEN. De komende week starten weer de Smelehof- en Federatie-competitie. Alle spelers hebben het wedstrijdschema reeds enige tijd in hun bezit. We wensen iedereen veel biljartplezier. CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Wïe de harten wint heeft gemakkelijk spel met de hoofden". KBO 7 Muziekvereniging de Peelklank Feestavond Vandaag, vrijdag 25 augustus is onze jaarlijkse feestavond. Bijeenkomst voor de fietstocht om 19.15 uur bij het gemeenschapshuis, Als de weersomstandigheden slecht zijn, informeer dan even bij Leo van Soest of Peggy Arts of de fietstocht doorgaat. Zondagmiddag 3 september brengen we een serenade aan bruidspaar Wim Lemmens en Marion van de Pas. Bijeenkomst fanfare Leden, bedankt voor jullie aanwezigheid en inbreng tijdens de bijeenkomst van maandag 21 augustus. Heb je nog vragen of op- of aanmerkingen n.a.v. deze bijeenkomst neem dan contact op met een van de bestuursleden, graag uiterlijk maandag 28 augustus. Bestuursvergadering A.s. maandag 28 augustus is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Informatieavond ieugdfanfare Op vrijdag 1 september is er om 19.30 uur een ouderavond voor leden jeugdfanfare en hun ouders/verzorgers. Deze bijeenkomst vindt plaats in het gemeenschapshuis. Betreffende leden krijgen nog een uitnodiging. Z» Hoedjesparade Vindt u het ook altijd leuk om op prinsjesdag naar al die mooie hoedjes te kijken en wilt u er graag nog meer over weten, kom dan op maandagavond 4 september naar de hoedjesparade van hoedenmodeste Melanie Luyten. Zij zal ons die avond o.a. wat vertellen over dc historie en uitleggen hoe een hoed gemaakt wordt. Na deze uitleg is er voldoende tijd om zelf een trendy hoedje te passen. Volksdansen Op donderdag 7 september beginnen we weer aan een nieuw seizoen met volksdansen. Ook kunnen zich weer nieuwe leden aanmelden. Het is altijd een gezellige middag en je bent actief bezig met bewegen. Ze leren diverse soorten dansen, dus heb je zin om je ook creatief bezig te zijn op muziek, dan kun je contact opnemen met Anny van Soest tel. 541697 WMO: gevolgen voor vrouwen en vrouwenorganisaties Op dinsdag 5 september 2006 vind een informatiebijeenkomst plaats over de nieuwe Wet Maatschappelijke Ondersteuning. De avond is in Meerlo in 't Brugeind en begint om 20.00 uur. Een medewerker van Het Huis van de Zorg legt de nieuwe wet uit. Tevens worden de consequenties besproken voor bijvoorbeeld mantelzorgers en vrijwilligers. De nieuwe wet gaat in op 1 januari 2007. De avond is toegankelijk voor ZijActiefleden en leden van KVG-Limburg. Opgeven voor 28 augustus as bij Riek de Wit tel. 541402. Het exacte programma van de avond is vanaf 22 augustus te vinden op de website: www.ziiactieflimburg.nl Serenade ACTIEF Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4