Dorpsraad Ysselsteyn Jera-Kamp 2006 De Foto-Avond van Jera-Kamp 2006 is op woensdag 30 augustus om 19.30u. in de Jera. Op deze avond kunnen de Foto-Albums ingekeken worden en zal er een stukje van de DVD getoond worden. De kinderen ontvangen deze avond ook de kampkrant (gratis) en er bestaat de mogelijkheid om de Foto-cd te kopen en de DVD te bestellen. De DVD zal nog niet op deze avond worden uitgereikt. Ook zal de berg vuile was die is overgebleven van het kamp worden neergelegd. Ouders met hun kinderen zijn deze avond hartelijk welkom. Met vriendelijke groeten, De Leiding WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: Groenonderhoud KBO overlast hondenpoep De KBO verzorgt al jaren schoffel- en snoeiwerk in de kom van ons dorp. Perkjes en groenstroken met lage begroeiing liggen er netjes bij. Hiervoor onze welgemeende dank! Het onderhoud wieden, schoonhouden van stroken met lage begroeiing wordt de laatste tijd een vervelend karwei, omdat verschillende hondenbezitters deze stroken als uitlaatstrook voor hun huisdieren gebruiken. Vooral de groenstrook vanaf Puttenweg richting Dopheide. Wij doen nogmaals een beroep op ieders verantwoordelijkheid. in de gemeente Venray geldt trouwens een opruimplichtOflaat uw hond uit op plaatsen waar het mag: op groenstroken langs wegen buiten de bebouwde kom. Match Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray: De leefbaarheid in de samenleving wordt voor een groot deel vormgegeven door vrijwilligers.Deze zijn op alle mogelijke terreinen zorg, integratie, cultuur, sport, educatie werkzaam. Vrijwilligerswerk is het cement voor een zorgzame en levendige samenleving. Bij Match Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray kunt u veel informatie krijgen over vrijwilligerswerk in al zijn facetten. Ze helpen u bij het zoeken naar vrijwilligers voor uw vereniging of organisatie en verzorgen diverse cursussen Bent u op de hoogte van de vrijwilligersregeling onbelaste onkostenvergoeding? Informeer bij: Match Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Marktstraat 8 5801 BM Venray tel: 0478 516995 website: www.vriiwilliqerswerkvenrav.nl EVENEMENTEN-AGENDA 27 augustus Fietstocht VZO 30 augustus Wandeling 'Pare de Witte Vennen' "De Peelbloem" 4 september Demonstratie hoedjes Zijactief 11 september Dorpsraadsvergadering 20 september Verantwoord medicijngebruik Zijactief 30 september Heropening Smelehof 30 sept.-1 okt. Samengestelde wedstrijd (S.G.W.) 9 oktober Dorpsraadvergadering 12 oktober Thema "Met enthouiasme leven" Zijactief 20 oktober "Percussion Fantasy" Drumband De Peelklank 21 oktober "Percussion Fantasy" Drumband De Peelklank 22 oktober "Percussion Fantasy" Slagwerkconcert voor de jeugd 27 oktober Avond van de lach 29 oktober Receptie 50 jaar drumband 2 november Jaarvergadering oudervereniging basisschool St.Oda 5 november Oda brunch 13 november Dorpsraadvergadering 15 november Feestavond KBO 21 november Feestavond Zijactief 25 en 26 november Toneeluitvoering Crescendo Smelehof 8 9 december Kerststerren actie Enjoy Together 11 december Dorpsraadvergadering 12 december Kerstviering "De Peelbloem" 19 december Kerstviering Zijactief 20 december Advents-ZKerstvering KBO 21 januari 2007 Peeldancerstoemooi September 2007: Goederen-en dienstenveiling De Peelklank

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2