ZVV Herberg De Peel /f VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Trainingen De vakantie is weer voorbij dus er wordt deze week gestart met trainen Nieuwe leden Volleybalclub Ysselsteyn is een recreatieve volleybalclub waar men zowel in competitieverband wedstrijden kan spelen als alleen trainen. Op dit moment hebben we twee dames teams en een heren team. De dames trainen op maandagavond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot eind april worden ongeveer 14 wedstrijden gespeeld op de trainingsavonden. De heren trainen op donderdag avond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot eind april worden op zondagochtend ongeveer 16 wedstrijden gespeeld. Voor alle teams zijn we op zoek naar nieuwe leden. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Marian Swinkels 0493-312013 of Ivo Nagelkerke 0478-541897 TI I n r~ I I I p Helaas moest u het verslag van de Tourclub afgelopen week missen. We maakten een fout met mailen. Eigenlijk niet gemaild dus. Wilt u het verslag Qj alsnog lezen, het staat op onze site www.tourclubvsselstevn.nl Hier het verslag van afgelopen zondag. We rijden de tweede zondag van de maand altijd een wat langere tocht. Het tijdstip van starten is dan acht uur. Blijkbaar is dit toch wat vroeg want er stonden maar tien renners aan de start waaronder twee gastrijders. Acht man van Tourclub Ysselsteyn dus. Alle andere leden van de club hebben dus wat gemist. Even een opsomming: zij misten na een week slecht weer ideale omstandigheden, droog en niet te warm en niet te veel wind, zij hebben ook niet gesport, slecht dus,'wat de reden hiervoor ook mag zijn, zij reden ook niet, de wederom prachtige, door Frans uitgezette route. Frans voerde ons naar de omgeving van Liempde, Boxtel en Sint Michelsgestel om met een boog om Schijndel en Veghel terug te keren naar het Ysselsteynse. Op het terras aangekomen hadden we 130 kilometertjes weggetrapt. Een prima training voor volgende week. Ysselsteyn-Maastricht-Ysselsteyn staat dan op het programma. Deze klassieker gaat ruim over de 200 km over een gedeeltelijk vernieuwde route. Start 08:00 uur bij Herberg de Peel. Bij slecht weer gaat deze tocht niet door. Kijk bij twijfel dus even op de site of bel even. LEDENVERGADERING Op maandag 21 augustus a.s. om 20.30 uur houden we onze jaarlijkse ledenvergadering bij Herberg De Peel. Bestuur svp om 20.00 uur aanwezig voor een korte voorbespreking. COMPETITIE Datum Wedstrijd Aanvang Vertrek De Peel 1 - Forest Aonn.bednïtf MJ Teunissen Ma 28-08 De Peel I - Beringe 2 21.00 uur 20.15 uur De Peel 2 - Klusservice Ysselsteyn Vr01-09 De Peel 2 - Leunen 4 21,00 uur 20.15 uur De Peel 3 - Dirk Scheepens Verreikers Za 02-09 Serum 2 - De Peel 3 20.00 uur 19.15 uur Sporthal Wedstr.nr. Scheidsrechter Kruisweide 16 Van der Toom Kruisweide 15 Achten Kruisweide

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6