N Blad Tieuw§' Redactie: Dorpsraad '21® Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 33 18 augustus 2006 Johannes 6, 51-58 Jezus zegt: "Ik ben het levende brood, dat uit de hemel is neergedaald. Als men van dat brood eet, zal men leven in eeuwigheid. En het brood dat Ik zal geven, is mijn vlees, voor het leven van de wereld." Toen ontstond er onder de Joden een discussie: 'Hoe kan Hij ons zijn vlees te eten geven?' Daarop hernam Jezus: 'Waarachtig, Ik verzeker u: als u het vlees van de Mensenzoon niet eet, als u zijn bloed niet drinkt, is er geen leven in u. Maar wie mijn vlees en bloed eet en drinkt, die bezit eeuwig leven: op de laatste dag laat Ik. hem opstaan, want mijn vlees is echt voedsel, mijn bloed is echte drank. Wie mijn vlees eet en mijn bloed drinkt, blijft met Mij verbonden en Ik met hem. Zoals Ik leef uit de Vader, de Levende, die Mij gezonden heeft, zo zal ook hij die zich met Mij voedt, leven uit Mij. Dit is het brood dat uit de hemel is neergedaald, niet dat wat uw voorouders hebben gegeten, die niettemin gestorven zijn. Wie zich met dit brood voedt, zal leven in eeuwigheid.' Mis intenties van 19 augustus t/m 25 augustus Zat. 19 aug. 19.15 u. (Vivace) Jaardienst Net Jaspers-Lenssen en Toon Jaspers; Toon Verheijen; Antonius Gerardus Verheijen; Harrie Rongen en overleden familie; Jaardienst Coba Jenneskens-Poels; Mevrouw Peeters-van Tilburg (namens de oude buurt) Marcel van Dierendonck - van Lee Di. 22 aug. 19.00 u. Mia Spreeuwenberg-Koppens en overleden familie; Wilhelmus Bollen en echtgenote Misdienaars: Za. 19.15 u. Niels en Kevin Di. 19.00 u. Janneke en Stef Op 24 augustus wordt er voor de ouders van de dopelingen van de maanden september en oktober om 20.00 uur de doopvoorbereidingen gehouden in de Multifunctionele ruimte van onze kerk. Voor de ouders die hun kind al hebben laten dopen, maar niet in de gelegenheid zijn geweest zo'n bijeenkomst bij te wonen, zijn dan natuurlijk ook van harte welkom. Ongetwijfeld zult u zich herinneren dat tijdens de laatste nieuwjaarsvieringen aandacht is besteed aan een gebied op Sri Lanka, het district Mullai, dat erg te lijden heeft gehad van de tsunami op tweede kerstdag en waar de hulp nog niet volledig was aangekomen. In Totaal werd er 3000.00 opgehaald en overgemaakt naar Pastor Joseph Robin uit dat district. Hij dankt eenieder voor de gulle gift en is nu bezig om de noodzakelijke 28 fietsen voor de kinderen te kopen, daar de fietsen een noodzakelijk hulpmiddel zijn voor de kinderen om op school te komen, daar er geen openbaar vervoer mogelijk is. Aan allen die mee hebben gewerkt aan deze aktie, Hartelijk dank, ook namens de kinderen. Van de parochie: W/Tt Uit?.hli.i, i'S j

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1