Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare De vakantie zit er weer op. A.s. maandag 14 augustus begint de repetitie weer voor de fanfare. Wij hopen dat jullie allemaal aanwezig kunnen zijn. Kim je echt niet komen meld je dan even af. Corveedienst Corveedienst voor de maand augustus: Hans Michels, Toon van de Pas, Jo Peeters en Annie Reintjes. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Feestavond Denken jullie er aan om jullie op te geven voor de feestavond van vrijdag 25 augustus. Leden van JES Dinsdag 15 augustus beginnen we weer met de repetities. De leden van JBS 1 en JES 2 worden om 17.45u verwacht in de Smelehof. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Start schooljaar 2006 - 2007 De zomervakantie loopt op het einde. We hopen dat iedereen een hele zonnige vakantie heeft gehad en weer zin heeft om naar school te gaan. We beginnen maandag 14 augustus a.s. om 08.30 uur en heten iedereen alvast hartelijk welkom. Controle door luizenbriqade Ook djt jaar staan weer een aantal ouders klaar om de kinderen na iedere vakantie te controleren op aanwezigheid van "het ongewenste diertje". We willen de ouders verzoeken hun kinderen geen moeilijke creaties en geen gel e.d. in hun haren te doen. We danken u bij voorbaat voor uw medewerking. Zij Actief Ysselsteyn Fietstocht Dinsdag 22 augustus gaan we weer gezellig fietsen. Deze keer gaan we richting Brabant. De, tocht is 45 km lang. Ook dit jaar zit er weer een verrassingselement in de tocht, een excursie of een bezichtiging of We laten ons verrassen door Truus en Truus. We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk Opgave voor de fietstocht bij Riek de Wit, tel. 541402. Zanggroep Schone Schijn Repetitie a.s. Dinsdag 15 augustus beginnen we weer met de repetitie om 20.00 uur. HBS "Ons Genoegen" Limietscore voor Bas Tonnaer Bas Tonnaer plaatste zich zaterdag in Schijndel voor het W.K.-junioren dat in oktober in Meridan(Mexico) wordt geschoten. De limiet voor deelname was gesteld op 1328 pnt. Bas eindigde 1 pnt. daarboven 1329 pnt. Maandag j.l. vloog hij met het Ned. jeugdteam naar Praag voor deelname aan de 2e juniorcupwedstrijd. De 1° wedstrijd in juli in het Duitse Whyll beëindigde hij als 7e. Het tournooi in Praag is van woensdag tot zaterdag. Limburg amm m m .ui:...

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4