Ysselsteyms Nieuws*- B1 Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 31 4 augustus 2006 Van de parochie: Marcus 9 2-10 Zes dagen later nam Jezus Petrus, Jakobus en Johannes met zich mee een hoge berg op, waar Hij met hen alleen was. Voor hun ogen veranderde Hij van gedaante en zijn kleren werden schitterend wit, zoals geen bleker op aarde ze maken kan. Elia verscheen hun samen met Mozes, in gesprek met Jezus. Petrus zei daarop tegen Jezus:" Rabbi, het is maar goed dat wij hier zijn; laten wij drie hutten maken, voor U een en voor Mozes een en voor Elia een. Want hij wist niet wat hij moest zeggen; zo vol ontzag waren ze. Er kwam een wolk die hen overdekte en er klonk een stem uit de wolk: "Dit is mijn geliefde Zoon; luister naar Hem." Toen ze rondkeken, zagen ze ineens niemand meer, alleen Jezus was bij hen. Terwijl ze van de berg afdaalden, bezwoer Hij hun niemand te vertellen wat ze gezien hadden, voordat de Mensenzoon uit de doden zou zijn opgestaan. Dit woord grepen ze aan om onder elkaar te bespreken waarop dat "uit de doden opstaan" sloeg. Zat. 5 aug. 19.15 u. Di. 8 aug. 19.00 u. Intenties van 5 augustus t/mll augustus 2006: (Vivace) Jaardienst voor Gerardus Vergeldt en echtgenote Maria Burgers; Ouders Verheyen - Versteegen; Coba Pouwels-Muijsers en overleden familie; Jacqueline en Jan Bos en voor Piet en Martien Kuijpers; Jaardienst voor Gerardus Deters en echtgenote Maria Theunissen Wilhelmus Bollen en echtgenote; jaardienst voor Wiet van der Hoff Truus v. Schijndel-Thijssen i.v.m. haar verjaardag en voor de overleden familie Misdienaars: Za. 19.15 u. Ron en Kevin Di. 19.00 u. Janneke en Kevin Zondag om 13,30 uur worden er in onze kerk gedoopt: Mats van der Heijden, wonende Klinker 47 te Malden Luc Gevers wonende Dopheide 7 Op 24 augustus wordt er voor de ouders van de dopelingen van de maanden september en oktober om 20.00 uur de doopvoorbereidingen gehouden in de Multifunctionele ruimte van onze kerk. Voor de ouders die hun kind al hebben laten dopen, maar niet in de gelegenheid zijn geweest zo'n bijeenkomst bij te wonen, zijn dan natuurlijk ook van harte welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1