Jera-Kamp 2006 Het Jera-Kamp 2006 zit er alweer op...ohhhhsnik snik. Wat gaat zo'n week toch snel voorbij! Het was weer een week om nooit meer te vergeten. De sfeer was erg goed, het weer was tropisch, de activiteiten sloegen aan en iedereen is weer veilig en ongedeerd thuis. Wat wil je nog meer wensen. Met een grote groep, het record aller tijden zelfs; met 57 kinderen en 15 leiding, zijn we op kamp geweest in blokhut "Aan het Pedje" in Sevenum. Gaat dat wel goed met zo'n grote groep? Was de vraag van te voren. Het ging perfect, daarbij moet gezegd worden dat het een erg fijne groep kinderen was. Ze luisterden goed, maakte veel lol en deden actief mee aan de diverse spellen. Kinderen bedankt voor deze gezellig week! Natuurlijk kan zo'n fantastisch kamp niet alleen door de Jera mogelijk gemaakt worden, daarom willen we nog graag de vele vrijwilligers, sponsoren en de personen van wie we materiaal konden lenen bedanken: Legro (Janus Jespers), Roelanzia, Egelmcers, Forest, Snackers, Coop Seuren, Volleybalvereniging Ysselsteyn, SV Ysselsteyn, Scounting Leunen, AMS BV, Autoverhuur De Mulder, Patrick Marcellis, Organisatie Spokentocht, alle bellende kinderen en shoppende ouders, Guillermo en Tropical Danny en natuurlijk ook de vele vrijwilligers die mee hebben geholpen met de diverse activiteiten zoals: De Piratentocht, Vossenjacht, de Spokentocht en de Mysterieguest. Natuurlijk zijn er altijd personen die we zijn vergeten te vermelden. Ook deze personen van harte bedankt. Het is fijn om te weten dat heel Ysselsteyn het Jera-Kamp een warm hart toe draagt. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog t/m de fotoavond bewaard worden, Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera. Meer info over de fotoavond volgt t.z.t. nog. Kinderen hartstikke bedankt voor de fijne week! De kinderen die in groep 8 zaten veel succes op de middelbare school en de andere tot volgend jaar op Jera-Kamp 2007 inen met groep 6, 7 en 8? of alleen 7 en 8? Dat is nog de vraag, meer hierover t.z.t. Namens het leidingteam, Kampkoerier Patrick Maxcellis, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Joan Kuenen, Roel Linders, René van de Pas, Renate Peeters, Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Tineke Vergeldt, Anne Verheijen, Cindy Peeters, Kim van Osch, Jos Arts, Stijn Claessens en Willem Verheijen. Heb je nog op of aanmerkingen vertel het de leiding! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Roggel Dressuur Klasse Z2: Hilda Lemmens met Mackintosh's de le prijs Concours te Asten Springen Klasse B: Tamara Klaassen met Ucorline de 2e prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2