Rabobank Venrav Open 10 ia.ar Vsselsteyn Sponsortoernooi TVY 2006 Op zondag 9 juli a.s. wordt een sponsortoernooi georganiseerd voor de 36 sponsors van onze vereniging. Max. 3 koppels per sponsor zulllen in poule-vorm, Damesdubbel, Herendubbel en Gemengddubbel, gaan strijden om de TVY-sponsor wisseltrofee. Wij ais vereniging denken op deze manier iets extra's te bieden aan onze sponsors door op een ongedwongen manier contacten te leggen tussen de verschillende bedrijven. Bovendien is het voor onze sponsors een mooie gelegenheid om eens een kijkje te nemen op ons gezellige tennispark en kennis te maken met de tennissport. Om die reden zullen 2 banen vanaf 13.00 uur niet beschikbaar zijn voor de leden. Het Rabobank Venray Open wordt dit jaar voor de tiende keer gespeeld. In verband met dit lustrum hebben we dit jaar een extra attentie voor alle deelnemers aan het Venray Open en een geweldige feestavond op zaterdagavond 19 augustus voor alle leden van de deelnemende tennisverenigingen met aanhang (vanaf 16 jaar) met een flitsende attentie voor alle aanwezigen en een prachtige hoofdprijs, LCD Breedbeeld Televisie ter waarde van 1200,=, in de gratis tombola. Noteer deze datum nu alvast in je agenda, zodat je erbij kunt zijn. Om een indruk te krijgen hoeveel mensen we op deze avond kunnen verwelkomen, - we verwachten er 400- hebben we besloten entreekaarten te verkopen. De kaarten kosten 5,= per stuk en zijn verkrijgbaar bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24. De waarde van deze kaarten wordt weer vergoed in de vorm van een welkomstdrankje, een flitsende attentie, een gratis consumptie en snacks. Dus eigenlijk is deze avond helemaal gratis. De avond wordt muzikaal verzorgd door feestband "De Puppies" uit Leunen. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi en de festiviteiten wordt vermeld op de website: www.venravoDen.nl. Tevens is de inschrijfkaart voor dit toernooi van deze site te downloaden. Heb jij je nog niet aangemeld? Doe het dan nu meteen!!! Dit mag je niet missen. HBS "Ons Genoegen" Gerard Koonines Ned.Kampioen Gerard Koonings pakte met overmacht de Ned. titel veldschieten in de recurveklasse. Hij beëindigde de wedstrijd, welke op Texel werd verschoten, met een voorsprong van 20 punten op zijn naaste concurrent Erica uit Rotterdam. Hij schoot 660 ptn. Johan van Dongen moest genoegen nemen met een 2C plaats met 689 ptn. in de compoundklaase. Harrie Poels werd 9e met 654 ptn. Bij de dames-compound werd Liesbeth Koonings 4e met 583 ptn. en zoon Dylan werd in de juniorklasse- compound 2e met 393 ptn. In de bare-bowklasse vet. werd Jan Koonings winnaar met 525 ptn. N.K.Aspiranten In Schayk en Boekei werd door de aspiranten gestreden om het Ned.Kampioenschap 25 m. In de klasse tot 10 jr. werd Huub Janssen 3e met 156 ptn. In de klasse 11-12 jr. werd Joris Bloemen 32c met 167 ptn. en Niels Houben 34e met 161 ptn. KUILMAIS TE KOOP Min. afname 100 ton DS 306, VEM 980 Zetmeel 341 Prijs 27,-/ton ex. BTW ex. laden, transport en wegen J.Dobbe Ysselsteyn tel. 06 - 51423234

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9