Poe - YsselsteynThuisblijvers toernooi] Vsselsteun jeu£dclubkamp[o^ Nieuwe verlichting Er is flink gewerkt om de nieuwe verlichting op tijd klaar te krijgen. Tijdens het Open Dorpen toernooi en de mix-kampioenschappen hebben we wel gemerkt dat iedereen tevreden is. Natuurlijk heel fijn om te horen. Graag willen we alle vrijwilligers die hebben meegeholpen van harte bedanken voor hun hulp Zeker niet te vergeten de firma Keijsers-Manders voor het leveren van de verlichting en Interal steigers voor het beschikbaar stellen van het plaatwerk en beugels. Hartelijk bedankt 1 Tossen op woensdagavond Op woensdag, 12 juli, willen we weer gaan starten met tossen. Voor diegenen die zin hebben keertje met en tegen anderen te tennissen: Van harte welkom! Er wordt getennist van 20.00 ||vanjSoestjysioiyierapie eri fitness De clubkampioenschappen die 19 juni van start gingen, zijn weer prima verlopen. Zaterdag werden in de felle zon de wedstrijden gespeeld om de 3e en 4e plaatsen en daarna de finales. Erg spannend en we hebben verschillende partijen gezien waar een super-tiebreak of een derde set nodig waren om uiteindelijk een winnaar te krijgen. Echt de moeite waard Na afloop werden door sponsor van Soest de bekers uitgereikt, waarvoor onze hartelijke dank. Hieronder volgen de uitslagen van de jeugdciubkampioenschappen 2006: Basisschool jongens Basisschool meisjes Middelbare School jongens Middelbare School meisjes 1. Stef Philipsen 1. Shkula Kakar 1. Frank Spreeuwenberg 1. Laura van Lipzig 2. Roel Litjens 2. Anke Houben 2. Joris Verheijen 2. Anouk Litjens 3. Roel van Lipzig 3. Marit vd Zanden 3. Stan van Asten 3. Millanie Reijnders 4. Mark Peters 4. Steffie Loenen 4. Stef Peeters 4. Laura Gooren Aliemaal van harte proficiatOp www.ysselstevn.com/tvy staan foto's van alle beker-winnaars. Verder willen we iedereen een fijne vakantie wensen. Geniet er van en midden augustus zien we eikaar weer op de baan. Op zondag 30 juli wordt ons jaarlijks thuisblijvers toernooi gespeeld. De inschrijving staat open vanaf 1 juli t/'m 23 juli. Denk er dus aan dat als je bij sluiting van de inschrijving op vakantie bent maar de 30s,e toch mee wilt doen, datje zo snel mogelijk inschrijft. De inschrijving kan middels het inschrijfformulier in ons clubgebouw of op onze site: www.ysselstevn.com/tvy Voor vragen kan je bellen met: Kalle Voigt 0478-545008 om eens een tot 22.00 uur. |[van Soest fysiotherapie en fitness Mix clubkampioenschappen| Na twee weken van sportieve en spannende wedstrijden zijn er de volgende winnaars uitgekomen: Mix sterkte A 1. Kristel Gielen en Jan Ewals 2. Lindsey Pouwels en Twan de Wit 3. Renate Peeters en Robert van Osch 4. Steffie en Wim de Wit Mix sterkte B 1Tonny en Jan van Vegchel 2. Tilla en Jeu de Wit 3. Elly Verstappen en Peter Cox 4. Truus en Peter Philipsen Aliemaal van harte proficiat I Ook willen we via deze weg iedereen bedanken voor zijn sportieve inzet en prestatie en in het bijzonder de sponsor voor hun aanwezigheid en het uitreiken van de prijzen. Kantine poetsen 12 juli Christine Deters Gerda van Dijck"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8