Jera-Kamp 2006 Komende zaterdag 8 juli vertrekken we met de fiets richting blokhut "Aan het Pedje" in Sevenum, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er een record aantal kinderen mee, maarliefst 36 meiden en 22 jongens. Een drukke en gezellig boel. Enkele belangrijke tijden: - lO.OOu. Inladen vrachtwagen door de leiding - ll.OOu. Inleveren bagage kinderen - 13.00u. Vertrek met de fiets naar Sevenum Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, boertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Patrick Marcellis, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Joan Kuenen, Roel Linders, René van de Pas, Renate Pceters, Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Cindy Peeters, Jos Arts, Stijn Claessens, Tineke Vergeldt, Kim van Osch, Willem Verheijen en Anne Verheijen. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 12 juli is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof.. CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.542120 Spreuk vande Week"Wie zijn leven bouwt op dienstbaarheid heeft niet vergeefs geleefd". •z Zij Actief Ysselsteyn £m f ÉFTM5 Kienen 1 Dinsdag 11 juli is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Well Dressuur Klasse B: Suzanne Couwenberg met Sky T Klasse Z1Frits Verheijen met Ma d'or le Prijswinnaars van harte gefeliciteerd! Umfoug ""V w/Sy

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2