Vsselsteyn van Soest fysiotherapie en fitness jdclubkampioenschappert Rabobank Venray Open 10 jaar ^an Soest fysiotherapie en fitness mix-clubkampioenschappen JUNIOREN Bal en Slagvaardigheid Er is intussen wel bekend dat in de vakantie geen lessen worden gegeven. Op maandag 14 augustus beginnen we weer, maar hierover komt tzt nog een bericht in het YNB. We wensen iedereen een heerlijke vakantie! Trouwensin de vakantie is het altijd erg rustig op onze banen. Alle tijd om flink te oefenen I Ouder-Kind toernooi Natuurlijk heeft iedereen 13 augustus al in de agenda staan! Maar hier nog een keer voor de zekerheid: Op zondag 13 augustus wordt het Cor Paint ouder-kind toernooi gespeeld. Junioren van TVY mogen hun vader, moeder, oom, tante, buurvrouw, buurman of wie dan ook uitnodigen om gezellig een paar wedstrijden samen met je te tennissen. Wat erg leuk is deze dag? Het is echt een gezelligheidstoernooi. Winnen is fijn, maar minder belangrijk die dag! De "ouder" die je uitnodigt hoeft dus ook helemaal niet écht te kunnen tennissen, dat maakt het alleen maar extra leuk! Let de weken voor 13 augustus dus goed op onze berichten in het YNB. Alle poulewedstrijden zijn gespeeld en er is bekend wie om de 3e/4e plaats gaan spelen en wie in de finale staan. Zin om naar een spannende en mooie wedstrijd te komen kijken? Alle wedstrijden worden op zaterdag 1 juli gespeeld en om 17.00 uur zullen de prijzen worden uitgereikt door onze sponsor Dhr Peter van Soest van fysiotherapie en fitness van Soest. Ook krijgen alle deelnemers een mooi aandenken. Kun je er zaterdagmiddag niet bij zijn, geef dit dan even door aan iemand van de organisatie. Je krijgt dan alvast de attentie, want iedereen heeft een mooie herinnering dik en dubbel verdient. SENIOREN Het Rabobank Venray Open wordt dit jaar voor de tiende keer gespeeld. In verband met dit lustrum hebben we dit jaar een extra attentie voor alle deelnemers aan het Venray Open en een geweldige feestavond op zaterdagavond 19 augustus voor alle leden van de deelnemende tennisverenigingen met aanhang (vanaf 16 jaar) met een flitsende attentie voor alle aanwezigen en een prachtige hoofdprijs, LCD Breedbeeld Televisie ter waarde van 1200,=, in de gratis tombola. Noteer deze datum nu alvast in je agenda, zodat je erbij kunt zijn. Om een indruk te krijgen hoeveel mensen we op deze avond kunnen verwelkomen, - we verwachten er 400- hebben we besloten entreekaarten te verkopen. De kaarten kosten 5,= per stuk en zijn verkrijgbaar bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24. De waarde van deze kaarten wordt weer vergoed in de vorm van een welkomstdrankje, een flitsende attentie, een gratis consumptie en snacks. Dus eigenlijk is deze avond helemaal gratis. De avond wordt muzikaal verzorgd door feestband "De Puppies" uit Leunen. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi en de festiviteiten wordt vermeld op de website: www.venravopen.nl. Tevens is de inschrijfkaart voor dit toernooi van deze site te downloaden. Heb jij je nog niet aangemeld? Doe het dan nu metoen!!! Dit mag je niet missen, De spanning begint te stijgen. Op zaterdag 1 juli worden om 10.30 uur de wedstrijden gespeeld om de 3e en 4® plaatsen en de finalepartijen verwachten we 's middags om 13.30 en 15.00 uur te spelen. Net als altijd worden dit weer spannende en mooie wedstrijden. Dus.... van harte welkom op ons tennispark. Om 17.00 uur zal onze sponsor Dhr Peter van Soest van fysiotherapie en fitness van Soest de prijzen uitreiken. Kantinedienst 1 juli Theo vd Wegen/Martien Janssen/Ton Swinkels/Hay Claessens i Kantine poetsen 5 juli Franka van Lier/Lenie Crienen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7