IJÈ9TS EVENEMENTEN-AGENDA 8 t/m 15 juli Jera-kamp 12 en 13 augustus Menwedstrijden Ysselsteyn 12 augustus Pleinfïöst "De Piëlreus" 14 augustus Dorpsraadvergadering 22 augustus Fietstocht ZijActief 27 augustus Fietstocht VZO 30 augustus Wandeling 'Pare de Witte Vennen' "De Peelbloem" 4 september Demonstratie hoedjes Zijactief 11 september Dorpsraadsvergadering 20 september Verantwoord medicijngebruik Zijactief 30 september Heropening Smelehof 30 sept.-1 okt. Samengestelde wedstrijd (S.G.W.) 9 oktober Dorpsraadvergadering 12 oktober Thema "Met enthouiasme leven" Zijactief 20 oktober Slagwerkconcert drumband 21 oktober Slagwerkconcert drumband 22 oktober Slagwerkconcert voor de jeugd 27 oktober Avond van de lach 29 oktober Receptie 50 jaar drumband 2 november Jaarvergadering oudervereniging basisschool St.Oda 5 november Oda brunch 3 3 november Dorpsraadvergadering 15 november Feestavond KBO 21 november Feestavond Zijactief 8 9 december Kerststerren actie Enjoy Together 11 december Dorpsraadvergadering 12 december Kerstviering "De Peelbloem" 19 december Kerstviering Zijactief 20 december Advents-ZKerstvering KBO 21 januari 2007 Peeldancerstoernooi September 2007: Goederen-en dienstenveiling De Peelklank WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. AFDELING Ysseisteyn/V redepeel FIETSTOCHT. Woensdag 5 juli houden we een fietstocht van ruim 30 km. Op de plaats waar we pauze houden, hebben we een rondleiding. We vertrekken om 13.30 uur bij de kerk. CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Het beste dat je aan je kinderen kunt geven is het geschenk van je tijd". Basisschool "St.Oda" - Oudervereniging Einde schooljaar Schooljaar 2005 - 2006 was voor ons een jaar van innovatie en renovatie. We hebben voor de komende jaren de richting koers bepaald, waarin we met onze schoolontwikkeling naar toe willen. Voor wat betreft het renoveren c.q. uitbreiden van de school hebben we begin mei fase 1 afgerond en zullen we in de eerste vakantieweek fase 2 afronden. Direct daarna gaat fase 3 van start en dat betekent dat ook alle klaslokalen van een volledige facelift zullen worden voorzien. Na de zomervakantie zijn we dan nog niet helemaal klaar, maar dat zal niet al te lang meer duren. Alle kinderen zullen dan genieten van een (bijna) volledig gerenoveerde school. We willen daar t.z.t. nog een feestelijk tintje aan geven. - Maar eerst wil ik u allemaal namens het team een heerlijke en zonnige vakantie toewensen. We hopen iedereen weer op maandag 14 augustus te mogen begroeten. Datum fietstocht bekend Wederom hebben Truus en Truus voor ons een schitterende fietstocht uitgezet. De datum staat inmiddels vast en wel op dinsdag 22 augustus. Het is ieder jaar een gezellige en mooie fietstocht, dus houdt deze datum vrij. KBO Limburg """J Zm skX'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4