jvan Soest fysiotherapie en fitness jeugd-clubkampioenschappen Ysselsteyn JUNIOREN Sleutel tennispark Natuurlijk zijn er nieuwe leden die graag een sleutel willen hebben van ons tennispark. Voor één sleutel vragen we 7,00 borg. Je betaalt dus dit bedrag en krijgt dan de sleutel. Als je ooit weer stopt meer tennissen en je levert de sleutel weer in, krijg je natuurlijk de 7,00 weer terug. Zo weten we zeker dat iedereen er voor zorgt dat de sleutel niet zomaar kwijtraakt of gemakkelijk vergeten wordt. De sleutels zijn verkrijgbaar in ons clubgebouw. Ouder-Kind toernooi Het duurt nog even, maar toch willen we jullie nu al even laten weten dat op zondag 13 augustus het Cor Paint ouder-kind toernooi wordt gespeeld. Junioren van TVY mogen hun vader, moeder, oom, tante, buurvrouw, buurman of wie dan ook uitnodigen om gezellig een paar wedstrijden samen met je te tennissen. Wat erg leuk is deze dag? Het is echt een gezelligheidstoernooi. Winnen is fijn, maar minder belangrijk die dag! De "ouder" die je uitnodigt hoeft dus ook helemaal niet écht te kunnen tennissen, dat maakt het alleen maar extra leuk! Noteer deze datum dus alvast in je agenda en let de weken ervoor goed op de berichten in het YNB. Maandag, 19 juni, zijn de jeugdclubkampioenschappen van start gegaan. De poule-wedstrijden zijn nu in volle gang en dinsdagavond zal bekend zijn welke junioren doorgaan. Spannend dus! Op zaterdag 1 juli worden de finales gespeeld, ledereen die zin heeft om eens naar een mooie wedstrijd te komen kijken, is natuurlijk van harte welkom. Dinsdag-competitie junioren Hoi jongens, in april begonnen we met de onderlinge dinsdagcompetitie. Jullie tienen zorgden voor spannende wedstrijden. Door omstandigheden werden er een paar wedstrijden niet gespeeld, maar we zijn erg tevreden over jullie inzet. Heel fijn! De uitslag: Nummer 1 van de competitie is geworden Stan van Asten. De 2e plaats is voor Joris Verheijen en de nummer 3 is Jeffrey Willems geworden. Van harte proficiat! Eén ding is zeker: als jullie alle 10 zo door gaan, kunnen de senioren hun borst we! nat maken! SENIOREN RABOBANK VENRAY OPEN 10 JAAR In het weekend van 18 t/m 20 augustus wordt voor de tiende keer in. successie het Venray Open gespeeld. Hét Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray, dit jaar aangevuld met een gastvereniging, De Gagel uit Wanssum. De organisatie is wederom in handen van TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse( 5-6) in Leunen, klasse 7 (D1) bij TC Rodhe en klasse 8/9 (D2/E) in Ysselsteyn. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD en een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13 - 16 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een ME, een MD, een JE en een JD, De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD.Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend of een deel daarvan beschikbaar moet zijn. Het is tenslotte een team-wedstrijd. In verband met de naderende vakanties willen we als organisatie graag weten welke teams we kunnen verwachten. Vandaar dat we nu al willen weten of je in principe mee wil doen. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Bovendien is het dit jaar een bijzondere editie, omdat we ons lustrum vieren. Daarom een extra attentie voor alle deelnemers aan het Venray Open, een geweldige feestavond op zaterdagavond 19 augustus voor alle leden van de deelnemende tennisverenigingen met aanhang met een flitsende attentie voor alle aanwezigen en een prachtige hoofdprijs, LCD Breedbeeld Televisie, in de gratis tombola. Noteer deze datum nu alvast in je agenda, zodat je erbij kunt zijn. De komende weken volgt verdere informatie over deze tennis-party. Tenslotte voor de jeugd op zondag een clinic met enkele bekende Nederlandse toppers. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi en de festiviteiten wordt vermeld op de website: www.venravopen.nl. Tevens is de inschrijfkaart van deze site te downloaden. Heb jij je nog niet aangemeld? De inschrijving sluit op25 juni. Doe het dan nu meteen!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8