IVY OPEN DORPEN TOERNOOI eKg Vsseisteyn jvan Soest fysiotherapie en fitness mix-clubkampioenschappenj SENIOREN Afgelopen week is het 13e Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Na een zeer warme start in het weekend van 10/11 juni en een kleine dip in het midden van de week werden de finale-wedstrijden gespeeld onder nagenoeg tropische omstandigheden, waardoor het voor de deelnemers soms erg afzien was. Met 102 deelnemers van in totaal 8 verschillende verenigingen was het toernooi wederom zeer goed bezet. Opgestart 13 jaar geleden met een gezelligheidstoernooi tussen leden van de diverse tennisverenigingen uit de regio Venray, die deelnamen aan de Dorpencompetitie, is het toernooi intussen niet meer weg te denken uit de Limburgse tenniskaiender. De uitslagen: GD8: 1Yvonne Ousters en Michael Deeks, TC Rodhe 2. Monique Dielingen, TC Rodhe en Wim van Ijzendoorn, TC Horst DD6: 1Truus Philipsen en Gerda van Lipzig, TV Ysselsteyn 2. Petra van Dijck en Jolanda Smits, TV Ysselsteyn GD7: 1Tilla en Jeu de Wit, TV Ysselsteyn 2. Riek Cox en Servie Huibers, TV 't Löbke DD7: 1Danielle Verlinden en Riek Cox, TV 't Löbke 2. Tonny van Vegchel en Diny Pouwels, TV Ysselsteyn HD7: 1Lambert van de Munckhof en Ton Derix, TV America 2. Henk van de Hurk en Martien Alaards, TC Rodhe DD6: 1Lidy Kuijpers en Corrie van de Water, TV 't Löbke 2. Anita Arts en José Gerrits, TC Helenaveen GD5: 1Kathelijn en Twan de Wit, TV Ysselsteyn 2. Marie-José Jamin en Han Hagedoorn, TC Rodhe HD5: 1Rob Olthoff en Tjeerd Jenniskens, TC Rodhe 2. Jan Droesen en Henk Drabbels, TV Ysselsteyn Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Na de prijsuitreiking, waarbij de sponsor van dit toernooi, Servé Keijsers, aanwezig was, werd de loterij gehouden met prachtige prijzen, allen gesponsord door onze eigen Ysselsteynse ondernemers. De hoofdprijs, 1 minuut gratis tanken, beschikbaar gesteld door Vakgarage Gommans de Wit, werd gewonnen door Martien Alaards van TC Rodhe. Het was weer goed toeven op ons gezellige terras, waar onder het genot van een lekker (warm) hapje menig glaasje gedronken is. ledereen, die op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedragen aan het slagen van dit toernooi, deelnemers, sponsors, scheidsrechters, KNLTB-bondsgedelegeerde, baanonderhoud- en kantinecommissie, allen hartelijk dank. Extra dank aan Jan Ewals, die ook dit jaar alles weer perfect geregeld had De mix-clubkampioenschappen zijn al weer enkele dagen geleden van start gegaan. Mooie wedstrijden zijn er gespeeld en het begint al weer spannend te worden. Iemand zin om eens naar een leuke wedstrijd te komen kijken? Van harte welkom. De finales worden gespeeld op zaterdag 1 juli. Kantinedienst 24 juni Peter Verstappen i René Arts 25 juni Daniëlla Altink Mariëlle Arts Ilse Litjens Martien Wijnands 26 juni Willem Verheijen 27 juni Wiek Arts 30 juni Bert Claessens Kantine poetsen 21 juni Toos Arts Liesbeth Altink

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7