ZVV Herberg De Peel A NIEUW NIEUW NIEUW NIEUW Heb jij zin om een uurtje in de week te dansen, zonder verdere verplichtingen. Aarzel dan niet en meld je aan! We starten met een proefperiode van september tot en met december. Leeftijd: groep 6 tot en met 8 Dag: nog te bepalen Plaats: Zaal Pilot Trainster: Marianne Preston-Potten Kosten: 25,— per 4 maanden Voor informatie of aanmelden bel: Anja van Meijel: 541976 of Bertinie Gielens: 541379 TO l JRCI I IR Zaterdag reden negen teams de clubtijdrit. Van tevoren moest de gemiddelde f I snelheid worden opgegeven. Het team dat deze snelheid het dichtst benaderdr (_y was de winnaar. Twee teams zaten er ongelofelijk dicht bij, eenmaal 2 sec. te snel en eenmaal 2 sec te langzaam. Je zou bijna zeggen dat dit met de eenvoudige tijdwaarneming welke de jury tot zijn beschikking had niet zo te meten zou zijn. Aan het verschil rekenend bleken Ger en Hub de winnaars. Dit verschil zat toch een heel eind achter de komma wat Herman en Geert de schrale tweede plek opleverde. Deze unieke uitslag leverde heel wat gespreksstof op tijdens de barbeqeu 's avonds. Zondag reden we een normale clubtocht. Met 18 renners, ja dit begint er weer op te lijken, startten we onder prachtige omstandigheden. Met zulk mooi weer zijn de kou en de natte pakken van het voorjaar meteen vergeten. We reden een oostelijke lus via Baarlo, Houi Blerick en Kessel. Na 97 km, met een keurig gemiddelde van 30,3 km/hr, konden we op het terras van Herberg de Peel aanschuiven om de vochtgehalte weer wat op peil te brengen. O ja, Hans won de eindsprint met een snelste snelheid op het tellertje van 59 km/hr. Het mannen en jongens verhaal kwam hierdoor weer bovendrijven. Niet doen hoor, er zijn er ook die de zaak op gang getrokken hebben! Zondag rijden we de tocht van Overloon. Vertrek per fiets bij Herberg de Peel om 08:00 uur. Start te Overloon, bij het museum +/- 08:45 uur. Voorlopige teamindeling seizoen 2006-2007 De Peel 1 Peter van Dijck Frank Geurts Miel Hendriks Peter Janssen Marcel Kleuskens Rarnon Kuunders F.ugene Linders Mike Sanders Frank Teunissen Patrick Vergeldt Gijs Peeters (leider) Mare Marcellis (leider) De Peel 2 Ronnie Bovee Tom Cornelissen Daan Crienen Sjoerd Ewals Wout Gommers Joeri Hendriks Joan Kuenen Rene van de Pas Robin Pouwels De Peel 3 Henk Alders Maurice Pouwels Jeroen Sanders Ruud Sanders Dirk Scheepens Willem Verheijen Phil Versteegen Thijs Vogels Bram Scheepens (leider) Bijeenkomst team 1 Om een aantal zaken rondom het komende seizoen te bespreken willen we graag met het le team bij elkaar komen Deze bijeenomst staat gepland op maandag 26 juni a.s. om 20.30 uur bij Egelmeers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6