Programma van 22 jun t/m 01 jul Donderdag 15-jun. Donderdagavondgroep. Waterspcllen 6-kamp Vrijdag 16-jun. Vrijdagavondgroep. Zaterdag 17-jun. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroepl Donderdag 29-jun. Donderdagavondgroep. Afscheidsdisco groep 4,5,6,7 en 8!! Vrijdag 30-jun. Vrijdagavondgroep. Zaterdag 01-jul. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroep2, 20:00 20:00 18:30 18:30 20:00 20:00 Punkrockvoetbaltoernooi Het punkrockvoetbaltoernooi was een groot succes! De band Drunktank ging er met de titel en beker vandoor na een spannende finale die pas na verlenging en penalty's een winnaar opleverde! De Jera wil Kraag alle vrijwilligers bedanken die hebben meegeholpen aan dit feest! Speciale dank aan: Boerenbond Ysselsteyn, Stevens Las en Constructiewerken, Fam. F. Claessens, Fam. J. Claesscns, Fam. M. Smits, SV Ysselsteyn, J. Ewals. Kermis in de Jera Vrijdag: Ook dit jaar staat er op vrijdag weer een band in de Jera! En het is niet zomaar een band!. De Jera heeft de Horsterse formatie Trademark weten te strikken! TRADEMARK: Er Waren eens vijf vrijgezelle jongens uit Horst en omgeving. Hen kwam ter ore dat het spelen in een band veel vrouwen opleverde.... En zo geschiede het dat in het jaar des heren 1987 de band Trademark het levenslicht zag.. En god zag dat het goed was. Naarmate het aantal vrouwen groter werd, vervaagden de christelijke waarden en normen. Op dat punt kwam de duivel op dc hoek kijken en ze verruilde hun ziel en zaligheid voor nog meer succes. Middels dit verbond met de duivel is het publiek verzekerd van een dampende, vonkende Rock Roll show die men zich lang zal heugen. Aangvang: 20:00 Entree: €5,- Zondag: Op kermis zondag zal er een hevig gevecht losbarsten bij de Jera. Dan zal namelijk het Open Ysselsteyns Kampioenschap Waterbakgevechten worden gehouden. Dit is al jaren een traditie op Jerakamp en in de vroegere jaren ook een succesvol evenement. Dit zal nu dus ook plaats gaan vinden op kenniszondag! Ook zal er deze zondag een barbeque aanwezig zijn. Hiervoor ook graag aanmelden!! Kosten (voor de barbeque) en de tijden worden nog bekend gemaakt. Houd hiervoor ook de site in de gaten! Iedereen kan zich opgeven bij: Lo tte K artn er@h otmai 1com of bellen naar 0623444395. Vermeld dan even: je naam, telefoonnummer, leeftijd en of je ook mee wil barbequen. Donderdagavondgroep: Het einde van het schooljaar zit er weer aan te komen. Zo ook het einde van de d.a.g voor dit seizoen. Volgend jaar gaan we weer opnieuw van start. We hopen jullie dan ook allemaal weer terug te zien. Het einde van dit schooljaar betekend voor groep 8 het echte einde van de d.a.g. Om het einde van dit seizoen af te sluiten houden we op 29 juni een afscheidsdisco. Volgend jaar gaan we verder met de ene week groep 5/6 en de andere week groep 7/8. Dat betekend dat wij de huidige groep 4,5,6,7 en 8 verwelkomen op deze afscheidsdisco. We hopen jullie dan allemaal te zien. Tot dan!! Jera-Kamp 2006 Omdat op woensdag 28 juni de afscheidsavond van groep 8 plaatsvindt, is de ouderavond voor het Jera- Kamp verzet naar dinsdag 27 juni om 19.00u. in de Jera. WK Pool 2006: Voor de tussenstand kijk op http://www.iera70.nl/wk200b Check voor meer info www.iera70.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2