Ysselsteyiis Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 25 23 juni 2006 Van de parochie: Zat. 24 juni 19.15 u. Di. 27 juni vr. 30 juni 19.00 u. 15.00 u. Marcus 4, 35-41 Tegen de avond van die dag zei Hij tegen hen: 'Laten we naar de overkant gaan.' Ze lieten de mensen achter en namen Hem mee met de boot waarin Hij zat; er waren nog andere boten bij. En er stak een hevige storm op, en de golven sloegen over de boot, zodat die al volliep. Maar Hij lag op het achterdek op een kussen te slapen. Ze maakten Hem wakker en zeiden: 'Meester, kan het U niet schelen dat wij vergaan?' Hij stond op en bestrafte de wind en het water: 'Zwijg, wees stil!' En de wind ging liggen en het werd volkomen stil. Hij zei tegen hen: 'Waarom zijn jullie bang? Hebben jullie nog geen vertrouwen?' Ze werden door schrik bevangen, en zeiden tegen elkaar: 'Wie is dat toch, dat zelfs de wind en het water naar Hem luisteren?' Intenties van 24 juni t/m 30 juni 2006: (Vivace) Sef Wismans; Nelly Kleuskens - van de Ven; Voor de overleden leden en donateurs namens de Vriendenkring van onze Muziekvereniging "De Pcelklank"; Piet Swinkels en kleinkind Mara; Marcel van Dierendonck namens de buurtJep en Riek Arts - Fleurkens; Uit dankbaarheid voor het 40 jarig huwelijk van Sieb Nijssen en Diny Voesten Luuk Aarts vanwege zijn verjaardag (de zang wordt verzorgd door een vriend) Uit dankbaarheid voor het 40 jarig huwelijk van Toon .Tenniskens en Corrie van Dijck Misdienaars: Za. 19.15 u. Erwin en Niels Di. 19.00 u. Ron en Mike Vr. 15.00 u. Kevin en Janneke Beste mensen, Een beetje onpersoonlijk via dit "krentje", maar voor mij de enige manier om jullie onwijs te bedanken voor de bijdrage voor de kinderen in Nepal via de Vastenactie 2006. Ook dit jaar is er weer een enorm bedrag opgehaald, 4.680.00, echt helemaal te gek!! In Nepal is het sinds de volksopstand van afgelopen april eindelijk een beetje rustig, na een al 10 jaar durende burgeroorlog. Het is heerlijk om de mensen weer in vrijheid te zien bewegen. Het democratiserings proces is begonnen en dit heeft nog een hele lange weg te gaan, maar hopelijk leidt dit alles uiteindelijk tot een Nepal in vrede. De hulp van donoren is nog steeds hard nodig om de kinderen en jongeren in Nepal een kans en een toekomst te geven. Met jullie hulp kunnen we weer een aantal kansarme jongeren via ons Jyoti trainingscentrum helpen hun zelfvertrouwen terug te vinden en de mogelijkheid bieden om hun eigen toekomst op te bouwen. Dherai DhanyabadDANK JE WEL!!! /.-- Ji" .s~^-C-v" .'-ft' *.-=:==f;=ï

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1