van Soest fysiotherapie en fitness jeugd-clubkampioenschappen! |van Soest fysiotherapie en fitness mix-clubkampioenschappen' JUNIOREN baandag, 19 juni, gaan de ciubkampioenschappen van start. Het schema is klaar en alle deelnemers krijgen bericht in de brievenbus wanneer ze moeten spelen. Ook een blad met spelregels wordt er uitgedeeld, zodat iedereen eens rustig kan kijken hoe we dit jaar te werk gaan. Kijk allemaal goed hoe laatje moet spelen en zorg datje op tijd bent. Met z'n allen gaan we er spannende en mooie weken van maken. Zoals bekend worden op zaterdag 1 juli de finalewedstrijden gespeeld. Junioren van de bal- en slagvaardigheid Wat fijn dat er zoveel kinderen mee gaan doen aan onze tennismiddag. Jens, Joey, Luc, Marjolein, Mike, Thorn en Willem, we beginnen met de spellen om 14.00 uur. Zorg datje op tijd bent, dan gaan we er iets leuks van maken. Na afloop van de spellen (rond 15.45 uur) krijgen jullie allemaal een leuke attentie. Aan de wedstrijdjes doen maar liefst 19 kinderen mee. We vinden het hartstikke fijn dat jullie allemaal zo enthousiast zijn. In onderstaand schema kun je zien hoe laatje moet tennissen. Om 17.00 uur krijgen jullie allemaal een mooie herinnering. Als je eerder weg moet, zeg dat dan even tegen iemand van de leiding. Tijd Baan Boerenbond Baan bakkerij van Gassel Baan Dirks Schilderwerken 13.30 uur Tessa - Sanne Jolijn - Jaccoline Milou - Ron 14.00 uur Niels - Kevin Rik - Luuk Spellen 14.30 uur Miriam - Jaccoline Tessa - Iris Jolijn - Sanne 15.00 uur Renske - Milou Kevin - Bas Spellen 15.30 uur Stef - Rik Jelle - Youri Maud - Rick 16.00 uur Niels - Bas Ron - Renske Iris - Miriam 16.30 uur Maud - Jelle Youri - Rick Stef - Luuk 17.00 uur Uitreiking attentie Er zijn nog enkele nieuwe leden bijgekomen, daarom hieronder voor alle duidelijkheid nog een keer de indeling van de bai- en slagvaardigheidslessen van Kristel. Maandag 19 juni - Maandag 26 juni 17.45 uur 18.15 uur 18.45 uur 19.15 uur Jelle Claessens Tessa Bergsma Miriam Arts Kevin Cox Niels Claessens Joey Cox Jens Hendrix Wesley Cox Sjoerd v Lipzig Willem Janssen Milou van Meijel Luuk van Dijck Iris Scheepens Mike Michiels Ron Peters Maud van Dijck Jolijn Spreeuwenberg Luc Peters Renske Peeters Stef van Dijck Ruben Strijbos Thom de Wit Jaccoline Zegers Youri van Dijck Sanne Strijbos Marjolein Zegers Bas Spreeuwenberg Roy Swinkels Rik Swinkels Rick Tielen SENIOREN Maandag, 19 juni, beginnen de mix-clubkampioenschappen. De indeling hangt vanaf vrijdag bij de banen of kijk op www.vsselstevn.com/tvy. Zoals bekend worden de finalewedstrijden op zaterdag 1 juli gespeeld. Voor vragen kun je terecht bij Kalle 545008. Kantinedienst 17 juni Henk Strijbos, Theo Tilieman, Jan Vergeldt 18 juni Mark Smits, Gerrit Verheijen, John Spreeuwenberg, Gerard Sikes 20 juni Twan Wilmsen 21 juni Bas van Veqchel 22 juni Jeu de Wit 23 juni Mart de Wit Kantine poetsen 21 juni Miranda de wit, Tilla de Wit

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8