KBO AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel GROENONDERHOUD. Dinsdag 20 juni is er om 9.00 uur groenonderhoud in ons dorp. OUDERENKOOR. Het koor zingt zaterdag 17 juni de H. Mis i.p.v. de 4de zaterdag van de maand. Willen de leden de navolgende liederen vanuit het koor meebrengen: 57, 64, 30 en 82. DAGTOCHT. Woensdag 21 juni is de dagtocht met als bestemming Mondo Verde in Landgraaf. We vertrekken om 8.00 uur (precies) bij de kerk. We pauzeren in Ulestraten (koffie+vlaai). Vanaf Schin op Geulgaan we met een stoomtrein naar Kerkrade. Om 13.00 uur gebruiken we de lunch in Mondo Verde, We verblijven daar tot 17.00 uur en besluiten de dagtocht met een diner om 19.00 uur in Zaal Roelanzia, samen met de deelnemers aan de "Samen-Doendag". De kosten zijn 50,per persoon, tijdens de reis te voldoen. Voor het thuisfront vermelden we hier het telefoonnummer bij spoedgevallen: 0478-542120. ClP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Voorzichtigheid in oordeel is een teken van geestelijke rijpheid". Beste mensen, Afgelopen week is er in Venray weer de avondvierdaagse gelopen. Hieraan deden 168 leerlingen van onze basisschool mee. Samen met 60 begeleiders hebben we genoten van 4 mooie wandeldagen met als hoogtepunt het défilé. Met de drumband en de fanfare voorop vormde we een prachtig geheel. En dat we goed gelopen en prachtig gezongen hebben bleek bij de prijsuitreiking. We gingen namelijk met 4 prijzen naar huis: Bij de 3 km; 9e prijs groep o.l.v. Danielle Baetsen 4e prijs groep o.l.v. Marian Bartray le prijs groep o.l.v. Rian van Osch Bij de 10 km; 2e prijs groep o.l.v. Truus Philipsen en Sandra Reintjes. Namens alle kinderen willen we dan ook alle vrijwilligers en speciaal muziekvereniging "De Peelklank' bedanken voor deze zeer geslaagde wandelvierdaagse. Oudervereniging basisschool St. Oda Gratis inleveren luiers en incontinentiemateriaal Sinds ruim een jaar is het mogelijk om luiers en incontinentiemateriaal in te leveren voor recycling. Hiervoor is een groene container geplaatst links naast het gemeenschapshuis waarin het materiaal in speciale zakken gedeponeerd kan worden. Andere zakken dan de speciale luierzakken kunnen niet gerecycled worden! Om overlast tegen te gaan dienen de zakken goed dichtgeknoopt te zijn en moet de klep van de container goed gesloten worden. Als aan deze vooraarden niet voldaan wordt bestaat de mogelijkheid dat de container wordt verwijderd. Om ook anderen dan ouders van peuters die de peuterspeelzaal bezoeken in de gelegenheid te stellen de genoemde zakken in Ysselsteyn te verkrijgen kunnen deze vanaf heden ook opgehaald worden bij de huisartsenpraktijk in Ysselsteyn. De zakken zijn ook verkrijgbaar bij het gemeentehuis in Venray. sMjn Zanggroep Schone Schijn Donderdag 22 juni gaan we zingen in "De Zwaan"in Bakel bij gelegenheid van het gouden jubileum van het Ziekentriduüm. Vertrek gezamenlijk om 18.00 uur vanaf de parkeerplaats voor de kerk. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Meerlo Dressuur Klasse B: Suzanne Couwenberg met Sky 4e Klasse L2: Monique Lamers met Tintje le Klasse Zl: Frits Verheijen met Ma d'or 3° Concours te Deurne Springen klasse B Frans in 't Hulst met Tobias 4e Prijswinnaars van harte gefeliciteerd! fj'jlaispnliool Schone

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2