TiSÏ'T Muziekvereniging de Peelkïank Avondvierdaagse A.s. zondag 11 juni verlenen we onze medewerking aan het défilé ter afsluiting van de avond vierdaagse in Venray. Het défilé begint om 12.45 uur! Opstellen in Venray op het Molenpad ter hoogte van de Nieuwlandstraat. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 12.15 uur. Heb je geen vervoer, neem dan even contact op met een van je collcgeamuzikanten. Repetitie fanfare A.s. maandag 12 juni begint de repetitie voor de fanfare om 19.15 uur. We repeteren van 19.15 uur tot ong. 20.15 uur met de IVM-leerlingen en de hafa-leerlingen ter voorbereiding op het podiumconcert. Aansluitend is er normaal repetitie tot 22.00 uur. Examens muziekschool Venray Afgelopen week namen 8 leerlingen van onze vereniging deel aan de examens aan de muziekschool in Venray, Bij het inleveren van de kopij voor dit YNB waren de uilslagen nog niet bekend. De uitslag wordt volgende week in YNB vermeld. IVM-opleiding in eigen beheer Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel. 542037), Jacqueline van Asten (tel. 541849) of Wil Jacobs (tel. 571854). Jeugdfanfare Rijden op vrijdag 9 juni: Ank Jacobs, Erwin Janssen, Britt Smits en Petra Spreeuwenberg. Op maandag 12 juni repeteren we weer samen met de fanfare. We beginnen om 19.15 uur tot ongeveer 20.15 uur. Vrijdag 16 juni is er géén repetitie van de jeugdfanfare. Zaterdag 17 juni is bet podiumconcert waar we samen met de fanfare muziek zullen maken. Het begint om 20.00 uur. Rijden op vrijdag 23 juni: Renee Wilmsen, Jelle Claessens, Marly van Asten en Stef Koonings. Op zondag 25 juni is het Kermisconcert in Merselo. Afmelden bij Petra 542069. Podiumconcert muziekvereniging de Peelkïank Op zaterdag 17 juni verzorgt muziekvereniging de Peelkïank een podiumconcert. Dit concert begint om 20.00 uur. Aan dit concert wordt medewerking verleend door: JES 1JES 2, seniorendrumband, IVM-leerlingen, hafa-leerlingen en de fanfare. Het concert wordt gehouden op het dorpspodium. Bij slecht weer wijken we uit naar het gemeenschapshuis. Graag tot 17 juni! PA ARDENSPORTVERENIGING Concours te Ilerkenbosch Springen klasse B: Tamara Klaassen met Ucorline dc lc prijs Tamara, van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4