EE31 Ysselsteyn ^moS Rabobank Venrav Open 10 iaar Senioren Komende week wordt het 13' Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV is met 104 inschrijvingen van in totaal 8 verschillende verenigingen dit jaar wederom zeer goed bezet. Er wordt gespeeld in dames-, heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. Het toernooi begint a.s. zaterdag en wordt afgesloten op zondag 18 juni met de finales, waama prijsuitreiking en een loterij, met zeer mooie prijzen. De wedstrijdschema's hangen in de hal van de kantine en zijn natuurlijk vermeld op onze website: www.ysselstevn.com/tvy. In het weekend van 18 t/m 20 augustus wordt voor de tiende keer in successie het Venray Open gespeeld Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray, dit jaar aangevuld met een gastvereniging, De Gagel uit Wanssum. De organisatie is wederom in handen van TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse( 5-6) in Leunen, klasse 7 (D1) bij TC Rodhe en klasse 8/9 (D2/E) in Ysselsteyn. De wedstrijden om de 3® t/m de 6® plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 darnes en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD on een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13 - 16 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een ME, een MD, een JE en een JD. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zendag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-klasse op hêt tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend of een deel daarvan beschikbaar moet zijn. Het is tenslotte een team-wedstrijd. In verband met de naderende vakanties willen we als organisatie graag weten welke teams we kunnen verwachten. Vandaar dat we nu al willen weten of je in principe mee wil doen. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Bovendien is het dit jaar een bijzondere editie, omdat we ons lustrum vieren. Daarom een extra attentie voor alle deelnemers aan het Venray Open, een geweldige feestavond op zaterdagavond 19 augustus voor alle leden van de deelnemende tennisverenigingen met aanhang met een flitsende attentie voor alle aanwezigen en een prachtige hoofdprijs in de tombola. Noteer deze datum nu alvast in je agenda, zodat je erbij kunt zijn. De komende weken volgt verder informatie over deze tennis-party. Tenslotte voor de jeugd op zondag een clinic met enkele bekende Nederlandse toppers. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi en de festiviteiten wordt vermeld op de website: www.venrayopen.nl. Tevens is de inschrijfkaart van deze site te downloaden. De inschrijving sluit op 19 juni. Doe het dus nu meteen!!! Shirts Dorpencompetitie Willen degenen, die dit jaar hebben deelgenomen aan de Dorpencompetitie de shirts svp terug bezorgen bij Tilla de Wit, Veenmos 3. We hebben ze dadelijk nl. weer nodig voor het Venray Open. t«»imiDW I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 10