$SSk M BES Fita-Schiindel Op de fita-wedstrijd te Schijndel werd Bas Tonnaer ic bij de jun.-compound met 1286 p. Johan v. Dongen werd 4e in de compoundklasse met 1367 p, dit was genoeg om zich te plaatsen voorde 2e G.P.-wedstrijd welke plaatsvindt van 7 tot 10 juni in Antalya ,<Turkeye) Peter Verbaarschot schoot 1186 p. in de recurveklasse. Koningschieten. Johan v. Dongen kreeg Donderdag na een spannende strijd liet koningskruis 2006 uitgereikt Na een open strijd over 50 pijlen mochten de 16 hoogsten in finaleronden van 5 pijlen uit gaan maken wie de finale mocht gaan schieten- Uiteindelijk stonden Harrie Poets en Johan tegenover elkaar in de finale over 10 pijlen. Johan nam een kleine voorsprong, Harrie bleef goed volgen maar met 2 punten verschil mocht hij de prinssenmedaille in ontvangst nemen en was de titel Koning 2006 voor de T keer voor Johan. De Interpolis-Juniorbeker was voor Bas Tonnaer en de beste aspirant over 50 pijlen werd Joris Bloemen, hij kreeg de Peter v. Hoof-wisselbeker uitgereikt. Tijdens de feestavond mocht Johan ook de le prijs als winnaar van de wintercompetitie compound in ontvangst nemen Peter v. Baarschot werd winnaar in de recurveklasse. Jubilarissen. Het bestuur mocht 3 jubilarissen een bondsspeld ui treiken. Mart Verhoeven, Jan Janssen en Cor Jansen werden alle drie gehuldigd voor hun 40-jarig lidmaatschap van Ons Genoegen. Alle drie hebben zij een staat van dienst achter zich, hetzij als bestuurslid, hetzij als stille kracht waar altijd een beroep op kon en kan worden gedaan. Een dinerbon en een bloemetje voor de dames namens de vereniging werd in dank aanvaard. Veldwedstriid Trier en Ossendrecht e Gerard en zoon Dylan Koonings werden resp bij de senioren en de junioren compound 2e in hun klasse te TrierfD). Zij schoten 646 en 424 p. Bij de recurve-,masters werd Mart v. Hoof 5e met 431 p. In Ossendrecht werd Johan v. Dongen 2C in de compoundklasse met 706 p., Michiel Hendriks werd 14'* met 645 p. In de recurveklasse werd Gerard Claassen T met 567 p. en in de bare- bowklasse werd Jan Koonings 5e met 558 p. Bas Tonnaer werd tijdens het rayonkampioenschap fita te Asten kampioen in de juniorenklasse met 1304 punten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8