an 01 jun t/m 10 jun Donderdagavondgroep. 18:30 Baloo Baloo, Tweelingvoetbal Vrijdagavondgroep. 20:00 Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroepl Donderdagavondgroep. 14:00 Buiten Disco Vrijdagavondgroep. 19:30 Punkrocktoernooi. 12:00 Medewerkers eroet>2 Jera on Air wederom een succes: Dankzij de inzet van talloze vrijwilligers en tientallen vrijgevige sponsors werd ook deze editie van Jera on Air weer een groot success. Zonder hulp van bovenstaande personen was het de organisatie nooit gelukt om zo'n mooi festival neer te zetten. Bedankt! Natuurlijk hopen we dat we ook bij de volgende edities weer een beroep op jullie mogen doen... Voor de vrijwilligers die ons hebben geholpen om dit festival tot een succes te maken, is er op vrijdag 2 juni een vrijwilligers feest. Dit is natuurlijk een mooie gelegenheid om een beetje na te kletsen over Jera on Air! Alsnog iedereen: HARTSTIKKE BEDANKT!!!! WK Pool 2006: Zoals iedereen ondertussen wel door zal hebben begint 9 Juni het WK in Duitsland. Het leek de Jera leuk om een pool te organiseren onder de geïnteresseerden. Voor degene die hier niet zo bekend mee zijn; iedereen kan op de site van Jera '70 zijn of haar voorspellingen invullen voor alle wedstrijden van het WK. De inleg bedraagt 5 euro. Als jij de meeste antwoorden goed hebt krijg je maarliefst 40% van de totale inleg!! Ook vrouwen nodigen we van harte uit om mee te spelen. De beste vrouwelijke deelneemster krijgt namelijk een extra prijs van 10% van de inleg! Zorg dat ook jij je voorspelling voor 9 juni hebt ingestuurd, want daarna is het te laat. Voor meer informatie kijk op: http://www.iera70.nl/wlc2006 Check voor meer info www.iera70.nl Programma Donderdag 01-jun. Vrijdag 02-jun. Zaterdag 03-jun. Donderdag 08-jun. Vrijdag 09-jun. Zaterdag 10-jun. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool "St.Oda"-Oudervereniging Opbrengst sponsorsoel blindenschool Tibet Ö^f\ Tijdens Koninginnedag hebben de kinderen van de basisschool 2 sponsorspellen gedaan, waarvoor zij van te voren sponsors hadden gezocht. De opbrengst van deze actie is het prachtige BSp bedrag van 904,50. Het geld wordt in termijn overgemaakt naar de blindenschool in Tibet van Paul Kronenberg en Sabriye Tenbercken. Via de site van de basisschool kunt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen in Tibet. Wij bedanken alle kinderen en hun sponsors voor het slagen van deze actie. "ifACTIEF Zij Actief Ysselsteyn Kienen Dinsdag 6 juni is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Marian Bartray zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. LimUiirtj f UVhnii-k afS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2