Ysselsteyitó Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 21 25 mei 2006 mm Het levensgeluk bestaat er in te beminnen Niet om bemind te worden; Te geven, niet om te krijgen; Te dienen, niet om gediend te worden. Van de parochie: Johannes 17,11-19 Ik ben al niet meer in de wereld, maar zij, zij blijven in de wereld achter, terwijl Ik naar U toe kom. Heilige Vader, bewaar hen in uw naam, die U Mij hebt toevertrouwd, opdat ze één mogen zijn zoals Wij. Zolang Ik bij hen was, was het mijn taak hen te bewaren in uw naam, die naam die U Mij hebt toevertrouwd; Ik heb over hen gewaakt, en geen van hen is verloren gegaan, behalve degene die verloren moest gaan, opdat de Schrift in vervulling zou gaan. Nu kom Ik naar U toe, maar terwijl Ik nog in de wereld ben, zeg Ik dit alles opdat ze volkomen vervuld mogen zijn van mijn vreugde. Ik heb hun uw woord doorgegeven, en de wereld is hen gaan haten, want ze zijn niet van de wereld, zoals Ik niet van de wereld -ben. Ik vraag U niet hen uit de wereld weg te nemen, maar hen te behoeden voor de macht van het kwaad. Zij zijn niet van de wereld, zoals Ik niet van de wereld ben. Maak hen toegewijd aan U in de waarheid; uw woord is waarheid. Zoals U Mij naar de wereld hebt gezonden, zo heb Ik hen naar de wereld gezonden, en voor hen wijd Ik mijzelf toe aan U, opdat ook zij U toegewijd zullen zijn in de waarheid. intenties van 27 mei t/m 2 juni 2006: Meimaand, Mariamaand ,at. 27 mei 19.15 u. Di. 30 mei 19.00 u. (Ouderenkoor) Ouders Koonmgs-Janssen; familie Janssen-Thielen; Wim Swinkels vanwege zijn verjaardag; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Louis Arts; Jaardienst Frans van de Weijer Jaardienst Rien Gommers en voor de overleden familie; Nelly Kleuskens-van de Ven vanwege haar veijaardag ouders Vollenberg-Aerts, Theo en Gerrit Geert Deters namens de spaarkas Misdienaars: Za. 19.15 u. Janneke en Jelle Di. 19.00 u. Ron en Mike I ..'in:im

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1