Muziek vereniging de Peeiklank Corveedienst Corveedienst voor de maand mei: Bernadette Lemmens, Roel Linders, Cindy Mansvelders en Eric Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Serenades Vandaag, vrijdag 5 mei brengen we een serenade aan fanfarelid Tom Lemmens en Lonneke Keijsers vanwege hun huwelijk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.15 uur. Op zondag 7 mei brengen we een serenade aan fam. W. Bouwman vanwege 50-jarig huwelijk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 13.45 uur. Programma Vrijdag 19 mei Uitwisselingsconcert met Oirlo in gemeenschapshuis. Aanvang 19.30 uur. Het eerste optreden wordt verzorgd door fanfare Oirlo, aansluitend optreden van fanfare Ysselsteyn. mdag 11 juni Défilé wandelvierdaagse. Aanvang défilé 12.45 uur. Zaterdag 17 juni Podiumconcert. Muziekvereniging de Peeiklank Jeugdfanfare Op vrijdag 5 mei is er géén repetitie omdat de basisschool vakantie heeft. Op vrijdag 12 mei is de repetitie weer in Ysselsteyn. We krijgen dan een heleboel nieuwe muziekstukken. In de maand mei zijn Jelle Claessens en Lizan Jespers aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Zij Actief Ysselstey n 21 ÉrZ™ Excursie Mariapeel Op maandag 8 mei is de excursie naar de Mariapeel. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk in Ysselsteyn. We kunnen dan met enkele auto's gaan. We vragen wel een vergoeding voor de chauffeur. Degenen die op eigen gelegenheid gaan, moeten om 13.25 uur bij het dennenbosje aan de Kooiweg naast de Helenavaart zijn. Dit ligt tussen Griendtsveen en Helenaveen. Denk aan goede schoenen en we hopen natuurlijk op mooi weer. Kienen Dinsdag 9 mei is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur, Petra Smits zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Zoo Pare Onze leden kunnen ook dit jaar weer kaarten bestellen voor het Zoo Pare in Overloon. De entreekaarten kosten dit jaar 5,75 p.p. Deze aanbieding geldt tot 30 mei. De kaarten kan men bestellen bii Riek de Wit tel. 541402. tl» jiy M tfiji f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5