Vrijdag 05-mei. Vrijdagavondgroep. Zaterdag 06 mei. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerk ersgroep2. Donderdag 11-mei. Donderdagavondgroep. Donderdag 04-mei. Donderdagavondgroep. Programma van 04 mei t/m 13 mei 20:00 20:00 18:30 18:30 Vrijdag 12-mei. Vrijdagavondgroep. 19:30 Zaterdag 13-mei. 70's 80's Party!!. Medewerkersgroep 1 20:00 Mededeling: De AVT van vrijdag 5 mei kan door omstandigheden helaas niet door gaan. Over de volgenende AVT volgt nog meer informatie via het YNB. Jcra on Air: De bands zijn geboekt en de laatste voorbereidingen worden getroffen. Nog slechts enkele weken en Ysselsteyn barst weer uit zijn voegen tijdens het jaarlijkse "Jera On Air" festival. Om het festival en ook de Jera zelf nog een keer flink op de kaart te zetten is er dit jaar gekozen voor een heuse promotie-stunt. In de VS is het al jaren een goed gebruik en daarom haalt de Jera het naar Nederland. Op 6 mei kun je namelijk bij ons terecht voor een "Toppless carwash". Op deze dag kun je voor slechts 5 euro je auto een wasbeurt laten geven door een paar appetijtelijke toppless carwashers. Je auto zal van boven tot onder een flinke wasbeurt ondergaan en blinken als nooit tevoren. Zorg er in ieder geval wel voor datje ramen van binnen al schoon zijn zodat je een goed zicht op al het moois wat builen zal rondlopen. De Topless-carwash zal plaatsvinden op zaterdag 6 mei. Vanaf 13.00 uur kun je dan terecht om je auto te laten wassen. Het is overigens toegestaan om je fototoestel mee te nemen, Jera on Air wordt mede mogelijk gemaakt door o.a.: Aannemersbedrijf P. Martens, Boerenbond Ysselsteyn, In het Hulst, Kapsalon Haarmode Irma, René van Dijck Logistics, VZO Ysselsteyn Enjeé Kappers, Vakgarage Gommans De Wit B.V., Expert Deurne, Bakkerij van Gassel, Café Restaurant Herberg de Peel, Cafetaria Snackers, Eethuis Forest- Dancing Pilot, Fruitbedrijf't Volen, Peters/Michels auto's en accessoires, Roelanzia Zalen Café Restaurant, 't Diepvrieshuis, Autoverhuur De Mulder, Coop, Klusservice Ysselsteyn. 70's 80's Party Op zaterdag 13 mei is het 70's 80's Party. Muziek ui de jaren 70 en 80! Wie denkt daar nu niet met nostalgie aan terug. De coverband "Solid-6" voldoet wat dat betreft aan ieders eisen. Zes mensen met ieder een ruime muzikale achtergrond bieden immers ontzettend veel mogelijkheden. O.A. doordat Solid-6 vocaal gezien erg sterk in hun schoenen staan, is er de mogelijkheid om te kiezen uit een heel breed repertoire. Zo wordt dus niet alleen maar top 100 gespeeld, maar schuwt men zich ook niet voor disco en het stevigere werk. Een greep uit hun repertoire: It's only love - Bryan Adams Tina Turner, Disco Inferno - Tina Turner, Angels - Robbie Williams, Jump - Van Halen, Where streets have no name - U2,1 want to break free - Queen, Bed of roses - Bon Jovi, So excited - Pointer Sisters en vele andere.SOLID 6: That's The Way It Should Rock!! Meer info over deze band op de site: www.solid-6.nl. De entree bedraagt 5,- en de zaal gaat om 20.00u. open. Van 20.00u tot 21.00u is bet wederom EUROKNALLERS!! Check voor meer info www.iera70.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2