Blad m Redactie: Dorpsraad X Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 18 5 mei 2006 rsa Van de parochie: Johannes 10,11-18 Ik ben de goede herder. Een goede herder geeft zijn leven voor zijn schapen. Maar een huurling, geen echte herder dus, als die een wolf ziet komen, laat hij de schapen in de steek en gaat ervandoor - het zijn zijn eigen schapen niet! - en de wolf overvalt ze en drijft ze uiteen. Hij is immers een huurling en bekommert zich niet om de schapen. Ik ben de goede herder: Ik ken mijn schapen en mijn schapen kennen Mij, zoals de Vader Mij kent en Ik de Vader ken; Ik geef dan ook mijn leven voor mijn schapen. Ik heb nog andere schapen dan die uit deze hof. Ook voor hen moet Ik een herder zijn: ze zullen luisteren naar mijn stem. Zo wordt het: cén kudde met één herder. Daarom heeft de Vader Mij lief, omdat Ik mijn leven geef, om het daarna weer terug te nemen. Niemand neemt het Mij al, Ik geef het uit eigen vrije wil. Daartoe immers heb Ik de macht, zowel om het te geven als om het terug te nemen. Dat is de opdracht die Ik van mijn Vader heb ontvangen.' intenties van 6 mei t/m 12 mei 2006: Meimaand, Mariamaand Zat. 6 mei 19.15 u. (Vivace) Ouders van Dijck-Driessen; overleden familie Bovee-Cuypers; Mathias van Asten en echtgenote Petronelta Pouwels; Jac,Mien en Josje Swinkels Jaardienst Va Willems en voor Moe; Coba Pouwels-Muijsers en familie; Jaardienst ouders Geurts-Peeters (Pater Tulpstr.), Annemie Geurts-Bakker, en voor Riek Geurts-van Thiel; overleden ouders Tonnaer-Franssen; Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens-van Staveren Zon,7 mei 11.00 u. Uit dankbaarheid voor het 50 jarig huwelijk Bouwman - van Miltenburg (Deze dienst wordt opgedragen door Pastor Bouwman) Di. 9 mei 19.00 u. Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg-Verlinden; Overleden familie van Soest-Moors en uit dankbaarheid; Grad van Dijck i.v.m. zijn veijaardag en voor zoon Math; Ouders de Weert-de Swart Misdienaars: Za. 19.15 u. Jelle, Stef en Ron Di. 19.00 u. Mike en Niels Een herder kan zelj zijn kudde niet vergroten. Schapen brengen schapen voort.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1