an 20 april t/m 29 april Donderdagavondgroep. 18:30 Trefbaltoernooi i.v.m vergeten melding fietsen. Vrijdagavondgroep. 20:00 AVT Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 M edewerkers groep2 Donderdagavondgroep. 18:30 Postbodespel (iedereen fiets meenemen) Vrijdagavondgroep. 19:30 Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroepl Jera on Air: Mensen die willen helpen opbouwen met Jera on Air. meld je even aan bij Willem Claessens op het email adres td@iera70.nl of bel even naar 06-52654087 Jera on Air wordt mede mogelijk gemaakt door o.a.: Peter Claessens Timmerwerken, Scheepens Verreikers, Boca, Bouwman Fourage, Erkens 1CT, Smits grondwerken en slootonderhoud, Purple Group, Van der Uoff Machines, Rovadi, Aannemersbedrijf M,J. Teunissen, Interal TC, Keijsers - Manders Installatietechniek, Stevens Constructiewerken B.V, Verhuurbedrijf Lumar, Bouwkundig Adviesburo Michels, Direct Gazon V.O.F, Van Soest Fysiotherapie Fitness, Glasservice Ysselsteyn, Loonbedrijf Ewals, Plus van Dijck. DAG: Beste ouders, Op het moment hebben we een donderdagavondgroep voor groep 6, 7 en 8. Deze groep dreigt echter aan zijn eigen succes ten onder te gaan omdat we momenteel ongeveer 110 leden hebben. Wij willen graag met jullie kijken naar eventuele mogelijkheden. Dit willen wij doen op 4 mei om 20.30 uur. De mogelijkheden van onze kant: De DAG wordt alleen voor groep 7 en 8 (en de huidige groep 6er die blijft zitten) We splitsen de donderdag op in 2 groepen, dc groep 7/8 en aan groep 6 voegen we de groep 5 toe met als groeps avond de.... Idem vorig voostel maar dan is de groepsavond 1 x in de 2 weken op. Groep 7/8 gaat naar de.en groep 5/6 komt op de donderdag. Bekijk de mogelijkheden van onze kant even. Als er ideeën van jullie kant zijn horen we dat graag op 4 mei om 20.30 uur We hopen dat er zoveel mogelijk ouders komen. AVT: Beste jongelui, Wij willen de AVT-Disco weer een nieuwe impuls geven. Het is de bedoeling om de formule zo aan te passen dat het naar jullie smaak is. Om dit te doen hebben we wel input van jullie kant nodig. We nodigen jullie daarom uit om vrijdag 21 april naar de Jera te komen. Je kunt dan daar je ei kwijt over de AVT, sommige dingen kunnen we misschien snel invoeren andere ideeën zal wat langer duren. De bedoeling is in ieder geval dat de AVT weer een goed lopende en goed bezochte avond gaat worden. Voor deze avond willen we ook de kinderen van groep 8 uitnodigen. Na de vakantie zijn jullie namelijk welkom op de AVT en daarom kunnen jullie dan nu alvast laten weten wat jullie ideeën zijn. De deuren gaan zoals gewoonlijk open om 19.30 uur en om 20.00 uur willen we even met jullie overleggen. Na afloop van de bijeenkomst kun je uiteraard in de Jera blijven. Check voor meer info www.jera70.nl Programma Donderdag 20-apr. Vrijdag 21-apr. Zaterdag 22-apr. Donderdag 27-apr. Vrijdag 28-apr. Zaterdag 29-apr. N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2