Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 16 21 april 2006 Van de parochie: Johannes 20, 19-31 Op de avond van die eerste dag van de week waren de leerlingen bij elkaar. Hoewel de deur op slot was uit vrees voor de Joden, kwam Jezus. Ineens stond Hij in hun midden en zei: 'Vrede!' Na deze groet toonde Hij hun zijn handen en zijn zijde. Vreugde vervulde de leerlingen toen ze de Heer zagen. 'Vrede', zei Jezus nogmaals. 'Zoals de Vader Mij gezonden heeft, zo zend Ik jullie." Na deze woorden ademde* Hij over hen. 'Ontvang de heilige Geest', zei Hij. 'Als jullie iemand zijn zonden vergeven*, dan zijn ze ook vergeven; als jullie ze niet vergeven, dan blijven ze behouden.' Tomas, een van de twaalf, ook Didymus genaamd, was er niet bij toen Jezus kwam. De andere leerlingen vertelden hem: 'We hebben de Heer gezien.' Maar hij zei: 'Fk wil zijn handen zien. met de gaten van de spijkèrs erin; ik wil ze met mijn vingers voelen. Ik wil met mijn hand de opening in zijn zijde voelen. Anders geloof ik niet.' Acht dagen later waren de leerlingen weer bijeen, en nu was Tomas erbij. Hoewel dc deur op slot was, kwam Jezus. Ineens stond Hij in hun midden en zei: 'Vrede!' Vervolgens richtte Hij zich tot Tomas: 'Kijk maar, hier zijn mijn handen; kom nu maar met je vinger. En kom met je hand om de opening in mijn zijde te voelen. Wees niet langer ongelovig, maar gelovig.' Hierop zei Tomas: 'Mijn Heer! Mijn God!' Jezus zei: 'Omdat je Me gezien hebt geloofje? Gelukkig zij die zonder gezien te hebben toch tot geloof komen.' Nog veel andere tekenen heeft Jezus voor de ogen van zijn leerlingen verricht, die niet in dit boek zijn neergeschreven. Die welke u hier vindt, zijn neergeschreven opdat u zult geloven dat Jezus de "essias is, de Zoon van God, en opdat u door te geloven leven zult bezitten in zijn naam. Intenties van 21 april t/m 28 april 2006: Vr. 21 apr. 14.00 u. Zat. 22apr. 19.15 u. Di. 25 apr. 19.00 u. Huwelijksmis van Maarten Meulendijks en Anita Pasztelan (Enjoy Together) Beloken Pasen Jaardienst Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; Ouders van Vegchel-Verheijen Jan Hendrix en overleden familie; Ouders Grad en Nel Spreeuwenberg-de Bruyni en hun zonen Leo en Wini; Jaardienst Wini Koonings en voor de overledenen van de familie Koonings en de familie Janssen; Overleden ouders Custers-Claassen; Lies Fleurkens-Houwen; uit dankbaarheid; overleden familie de Laat-Kuijpers Nelly Kleuskens-v.d.Ven; Thei en Nel Swinkels-Peeters Piet Swinkels en kleinkind Mara An en Jeu v.d.Ven-Winnen Antoon van Empel Misdienaars: Vr. 14.00 u. Erwin en Jannekc Za. 20.00 u. Stef en Mike Di. 19.00 u. Kevin en Niels

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1