Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: Op 9 mei a.s. staat de jongerenbus van Synthese weer in Ysselsteyn. Jongeren tussen de 12 en 21 jaar zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen in de bus In de bus is van alles te doen, zoals tafelvoetbal, computers, lekker kletsen, etc. Ook is er allerlei informatie te vinden over verschillende onderwerpen. De bus staat van 19.30-21.30 uur op het Lovinckplein. Voor vragen en/of toelichting kunt u uiteraard contact opnemen met ondergetekende Karlijn Versteegen Anique Schreurs stagiaires Jongerenwerk Synthese Beste Dorpsbewoners, Op een zaterdagavond tijdens mijn surveillance werd ik geconfronteerd met een inwoner in het buitengebied van Venray die bezig was zijn tuinhoutafval en oud papier te verbranden. Het was niet moeilijk om dit op te sporen want van verre was de grote vuurhaard al te zien. Vervolgens heb ik een gesprek gehad met de "overtreder". Deze bleek niet in het bezit te zijn van een stookvergunning die wordt afgegeven wordt door de gemeente Venray. Met hem heb ik vervolgens de afspraak gemaakt dat ik het een en ander uit zou zoeken en deze zaak nog met hem kort zou sluiten. Mij bleek dat voor het illegaal afval stoken een boete staat van maar liefst 260,-. Dit is natuurlijk veel geld (zeker na de invoering van de euro). Inmiddels heb ik de desbetreffende overtreder op zijn plichten gewezen en het deze keer afgedaan met een waarschuwing. Beste dorpsbewoners,als u tuinafval snoeihout wilt verbranden dan kunt u hier een vergunning voor aanvragen bij de gemeente Venray. Zal zonder meer goedkoper zijn dan een boete van 260,-. Let wel het stoken van geverfd hout, plastic ed. is te allen tijde verboden. De politie zal hiertegen zonder meer altijd verbaliserend optreden! Verder wil ik u nog even onder de aandacht brengen het onderwerp hennep in de maïsvelden. Ik begrijp dat dit behoorlijk leeft onder de bevolking. Indien U meer informatie wilt verwijs ik u graag naar de website www.hetgroenegoud.info alsmede u plaatselijke LLTB afdeling. Vooral de LLTB (partner van het project) zal U meer informatie kunnen verschaffen. Met vriendelijke groet, Jan Krouwel, Gebiedsmentor Ysselsteyn. Merselo, Vredepeel. 0900-8844 jan.krouwel@limburg-noord.politie.nl Fietsbedevaart naar Kevelaer. De jaarlijkse fietsbedevaart naar Kevelaer vindt plaats op maandag 15 mei a.s. Noteer deze datum alvast in uw agenda. Nadere gegevens krijgt U volgende week In dit blad. o Op zaterdag 22 april zingen we de heilige mis in Ysselsteyn. TOGETHER Wil iedereen om 18.15 uur aanwezig zijn. GEMENGD KOOR 'VIVACE' Zaterdag 15 april zingen de dames om 20.00u. de Paaswake. le Paasdag zingen we allemaal de Hoogmis om 9.30u. We zijn in uniform! SNUFFELMARKT 23 APRIL SNUFFELMARKT 23 APRIL Per abius is verleden week de verkeerde datum vermeld. De Snuffelmarkt is op 23 april. L hoefl dus niet tot 1 mei te wachten. Volgende week meer.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3